شرور پلید تهران شبانه وارد چادر زن و مرد شهرستانی شد + گفتگو و عکس


تاریخ :پنجشنبه,۲۷ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1448


حوادث رکنا: مأموران پلیس امنیت وقتی برای دستگیری شرور سابقه دار به مخفیگاهش رفتند در دیوار خانه وی 12و نیم کیلو مواد مخدر پیدا کردند.

شرور پلید تهران شبانه وارد چادر زن و مرد شهرستانی شد + گفتگو و عکس

مرد جوانی در آخرین روزهای اسفند سال گذشته در حالی که از ناحیه سر و دست بشدت مجروح شده بود به پلیس مراجعه کرد و گفت: اواخر اسفند به همراه خانواده ام برای شرکت در بازار عیدانه به تهران آمدیم. شب هنگام مردی به چادرمان آمد و غذای محلی ما را خورد. اما ساعتی بعد به همراه سه نفر دیگر با قمه به چادرمان حمله کرد. من مجروح شدم و یک هفته در بیمارستان امام خمینی بستری بودم هنوز هم نمی دانم که انگیزه مردان شرور از این کار چه بود.با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد و با گذشت چند ماه سرانجام پلیس امنیت پایتخت وارد عمل شد.

سردار علی ذوالقدری - رئیس پلیس امنیت پایتخت- با اعلام این خبر گفت: چندی پیش یکی از اوباش شناسنامه دار پایتخت پس از شرب خمر، با سلاح سرد به کسبه محله فلاح تهران حمله ور و ضمن تخریب غرفه ها و مجروح کردن تعدادی از مغازه داران از محل متواری شد.ضمن شناسایی متهم، با بررسی سوابق وی مشخص شد هشت فقره سابقه قدرت نمایی، شرب خمر، استعمال و فروش موادمخدر، اخلال در نظم عمومی وسرقت داخل خودرو دارد.یک ماه کار عملیاتی مأموران پلیس امنیت پایتخت به نتیجه رسید و مخفیگاه متهم اصلی این درگیری شناسایی شد و مأموران با هماهنگی های قضایی وارد مخفیگاه مرد جوان شده و او را دستگیر کردند. در بازرسی بدنی مقداری مواد مخدر از متهم کشف کردند. اما از آنجایی که اطلاعات پلیسی حکایت از آن داشت که متهم سابقه دار در کار خرید و فروش مواد مخدر است، مأموران در بازرسی از خانه قدیمی متوجه شدند که قسمتی از دیوار به تازگی تعمیر شده است. بدین ترتیب با تخریب دیوار 12 و نیم کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

گفت و گو با متهم

اولین بار به چه جرمی بازداشت شدی؟ در پارک با دوستان دور هم جمع شده بودیم و تاس می انداختیم که دستگیر شدیم. شرط بندی مان روی پول بود و دو ماهی بازداشت شدم. آخرین بار هم دو سال قبل به خاطر شرارت و مواد مخدر بازداشت شدم.

علت درگیری ات با مرد غرفه دار چه بود؟ داشتم از خیابان رد می شدم اما غرفه دارانی که کنار خیابان بودند به من بد نگاه کردند و سر همین موضوع باهم بحثمان شد. آنها هم 10 نفره ریختند سرم و کتکم زدند من هم برای حفظ جانم قمه کشیدم.

مواد مخدر کشف شده مال خودت بود؟ نه مال یکی از دوستانم بود. سه روز قبل از دستگیری به من داد و گفت برایش نگه دارم. قرار شد هر بار که برای گرفتن مواد به سراغم می آید از 50 تا 100 هزار تومان هم به خودم پول بدهد.

چرا این همه شرارت و درگیری در پرونده ات هست؟می خواستم خودم را بزرگ نشان دهم و بگویم که حرف حرف من است. اما اشتباه کردم و پشیمانم.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد