شیوع ازدواج‌های ساندویچی در تهران!


تاریخ :دوشنبه,۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :827


نوربالا داد، به مدل ماشین نمی خورد که مسافرکش باشد، حدس می زدم مثل خیلی دیگر از اوقات سوالی دارد و آدرسی می پرسد، نزدیک ماشین شدم و شیشه را پایین داد، سوالی در کار نبود و راننده یکی از دوستان دوران دبیرستان بود. به گزارش ثریا به نقل از روزنامه فرهیختگان گزارش جالبی درباره ازدواج ساندویچی دارد، گزارشگر روزنامه از رفیق بنگاه چی نقل می کند :

می توانیم با شراکت هم یک آپارتمان بگیریم و خانه ها را ساعتی و روزانه اجاره بدهیم. پول خوبی دارد، بسته به محله و... پول خوبی می گیریم. روزانه 300هزار تومان هم اجاره بدهیم، سر ماه 9 میلیون درآمد داریم، اگر هم روزی خالی باشد، از آن طرف مشتریانی هستند که ساعتی اجاره می کنند و اجاره یک روز را کامل می دهند.

یک کارت ملی کافیه

جالب بود و البته پیشنهادی نسبتا تکراری، قبلا هم در ارتباط با این نوع اجاره خانه ها شنیده بودم، مرجع این جست وجو ها برای من سایت و نرم افزار دیوار است. سایت را باز می کنم و ذیل پنجره اجاره روزانه موارد متعدد و مختلفی یافت می شود. قیمت ها هم همانطور که دوستم گفته بود بسته به محله و خیابان و محدوده متغیر بود، با هر قیمتی می شود روزانه و ساعتی و... خانه دار شد. تلفن را برداشتم و به نوبت به چندتایی از این آگهی ها زنگ زدم.

با آگهی دهنده که در محدوده سیدخندان بود، تماس گرفتم.

- عذر می خوام برای آگهی اجاره روزانه خونه که توی سایت دیوار گذاشتید، تماس گرفتم.
+ بله درخدمتم.
- برای یک هفته اقامت تخفیفی دارید؟
+ بله حتما، تقریبا روزی 50 هزار تومن کمتر از کرایه های روزانه می شه.
- ممنونم، ما دو نفریم، یک خانم و یک آقا.
+ مشکلی نیست درخدمت شما هستیم.
- مدارک چی؟ چه مدارکی لازم دارید؟
+ کارت ملی باشه کفایت می کنه.
- همین؟
+ بله.

کافی است اراده کنید که نیاز به مکانی است که یک ماه، یک هفته، یک ساعت را در آن بگذرانید به هر دلیلی، دسترسی به آن خانه و مکان بیش از چند ثانیه طول نمی کشد تا سایت دیوار را باز کنید، شماره آگهی دهنده های خانه های روزانه را بردارید و تماس بگیرید و راهی شوید. البته این دسترسی ها و این امکان فقط در سایت دیوار فراهم نیست و چه بسیار صفحه های مجازی و اینترنتی که این امکان را فراهم می کنند تا بدون هیچ مشقت خاصی بتوان یک مکانی را تهیه کرد و پولش را داد.


منبع:خبرگزاری ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد