2 عروس صیغه ای از همخوابی با مردان سرشناس فیلمبرداری می کردند | مجله پادرا

2 عروس صیغه ای از همخوابی با مردان سرشناس فیلمبرداری می کردند و ...


تاریخ :دوشنبه,۲۲ مهر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1075


رکنا: پلیس فتا اعضای یک باند حرفه ای را که با شگردی کثیف از طعمه هایشان اخاذی می کردند، دستگیر کرد.

2 عروس صیغه ای از همخوابی با مردان سرشناس فیلمبرداری می کردند و ...

به گزارش گروه آرشیو رکنا، فردی با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که چهره ای سرشناس است، اما چند روزی است با تهدیداتی روبه رو شده و فرد یا افرادی او را تهدید کرده اند که برای پخش نشدن فیلمی از روابط خصوصی اش در فضای مجازی باید ١۵٠میلیون تومان بپردازد. اهمیت این موضوع آن چنان بالا بود که بلافاصله رئیس پلیس فتای خراسان رضوی، تیمی زبده از کارشناسان این نیرو را مأمور رسیدگى فوری به این پرونده کرد.

مأموران در بررسی اظهارات شاکی متوجه شدند که او مدتی قبل خانمى جوان را براى مدت معلومى به عقد موقت خود درآورده و پس از سپرى شدن مدت عقد و شناخت فرد مورد نظر حتى با پافشارى زوجه برای تمدید عقد اقدام نکرده و از او جدا شده است، اما چندی بعد از طریق تلگرام فیلمی یک دقیقه ای با محتواى روابط کاملا خصوصى اش را دریافت می کند و متوجه می شود این فیلم به صورت حرفه اى و محرمانه گرفته شده و سپس فردی ناشناس برای پخش نشدن این فیلم از او ١۵٠میلیون تومان باج درخواست می کند.

کارشناسان ضمن تحقیقات فنى پیرامون موضوع سرنخ هایى از یک تیم اخاذى به دست آوردند و با انجام دادن یک سرى فعالیت هاى پلیسى ابتدا وکیلى را در همین زمینه دستگیر کردند و سپس دو زن دیگر را نیز که در این امر دخیل بودند شناسایى و دستگیر کردند.

متهم دستگیر شده که مردى ٣٨ ساله بود با دیدن شواهد موجود به جرمش اعتراف و بیان کرد که دو خانم او را اغفال کرده اند و او با همدستى آن ها براى واداشتن شاکى به پرداخت مبلغ تعیین شده اقدام کرده است.

دو متهم دیگر که زنانى ٣٠ و ٣٢ ساله بودند اعتراف کردند که با همدستى یکدیگر ضمن شناسایى افراد سرشناس و نزدیک کردن خود به آن ها فیلم و تصاویر محرمانه و خصوصى را مخفیانه تهیه و با تهدید به انتشار فیلم ها مبالغى را اخاذى مى کردند.

فرمانده پلیس فتا خراسان رضوی گفت: در بررسى صحنۀ جرم کارشناسان متوجه گذاشتن مخفیانۀ دوربین فیلم بردارى در داخل ساعت دیوارى شدند و تجهیزات رایانه اى متهمان برای بررسى بیشتر به آزمایشگاه ادلۀ دیجیتالى پلیس فتا منتقل شد و کارشناسان تعداد دیگرى از فیلم هاى مخفیانه گرفته شده را به دست آوردند. . وی افزود: متهمان به همراه پرونده به دادسرا و پس از صدور قرار قانونى تا زمان دادگاهی به زندان معرفى شدند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
علی ایری
۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۲۱
در مورد فساد افرادی سر شناس پلیس فتا سری اعدام می کند در صورتیکه اموال یک بد بختی را دزد بوده باید چند سال باید باید وبرود


  star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
  مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
  هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد