ملکه انگلیس | عروس ملکه انگلیس بعد از رهایی از قوانین قصر +عکس

عروس ملکه انگلیس بعد از رهایی از قوانین قصر +عکس


تاریخ :شنبه,۵ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1787


به تازگی شاهزاده هری نوه ملکه انگلستان و همسرش مگان مارکل با خبر جدایی خود از خانواده سلطنتی و استعفا از انجام وظایف پادشاهی خبرساز شده اند. این زوج در بیانیه ای غافلگیر کننده عنوان کردند قصد دارند زمان زندگی خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی تقسیم کنند و روابط خود را با رسانه ها و مطبوعات محدود کنند.

چند روز بعد از اعلام این خبر مگان مارکل این بار بدون استایل های شیک و برند های گران قیمت در حال قدم زدن دیده شد، او که حالا از پرتوکل های سلطنتی بریتانیا خلاصی یافته می تواند در نهایت سادگی از خانه بیرون برود، رهایی او از قوانین قصر در لباس های جدیدش نمود یافته است.

با وجود اینکه مگان و هری تصمیم گرفته اند تا از دید رسانه ها دور باشند با این وجود عکاسان پاپاراتزی همه جا دنبال آن ها هستند.

مگان که منتظر پیوستن شاهزاده هری به او در کانادا است، با پسرش آرچی و دو سگش برای تفریح از خانه بیرون رفتند. او لباس های ورزشی به رنگ سیاه با چکمه ای از برند kamick پوشیده بود و روی سرش کلاه پشمی زیتونی رنگ گذاشته بود. آرچی نیز لباس سفید با ژاکت سبز رنگ به تن داشت.

ملکه انگلیس

قصر ملکه انگلیس

اختیارات ملکه انگلیس


منبع:خبرگزاری ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد