عکس های 5 گنده لات خونین و مالین خانی آباد نو ! | همه در صحنه عربه کشی بازداشت شدند

عکس های 5 گنده لات خونین و مالین خانی آباد نو ! / همه در صحنه عربه کشی بازداشت شدند


تاریخ :یکشنبه,۱۲ آبان ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2149


حوادث رکنا : رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو از بازداشت 5 نفر از اوباشی خبر داد که شب گذشته اقدام به تخریب تعدادی خودرو در منطقه دولت خواه کرده بودند.

عکس های 5 گنده لات خونین و مالین خانی آباد نو ! / همه در صحنه عربه کشی بازداشت شدند

4

به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد حسین هاشمی با اعلام خبر بازداشت پنج شرور در جنوب غرب تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته در پی تماسهای مکرر شهروندان منطقه دولت خواه با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور و عربده کشی تعدادی اوباش در منطقه مذکور و تخریب تعدادی خودرو توسط این افراد، عوامل گشتی کلانتری ۱۵۲خانی آبادنو به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

10

11

3

رئیس کلانتری ۱۵۲خانی آبادنو افزود: مأموران انتظامی با حضور در محل حادثه، موفق به بازداشت پنج شرور شدند؛ متهمان بازداشت شده عموماً افراد کم سن و سال (بین ۱۸ تا ۲۱) بودند که با استفاده از قمه، چوب و چکش اقدام به شکستن شیشه و تخریب در خودروها می کردند.

12

اشرار 1

2

وی تصریح کرد: در بررسی دقیق تر مشخص شد ابتدا دو نفر در محل حادثه بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شده اند که درگیری خاتمه یافته اما یکی از طرفین درگیری، به قصد انتقام جویی با اوباش مذکور مجدداً در محل حاضر شده بودند.

13

16

6

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اوباش اجیر شده، با توجه به ترک محل نزاع توسط شخص اول درگیری، اقدام به تخریب خودروهای پارک شده کرده بودند و به ۹ خودرو از ناحیه، شیشه، در و آینه بغل آسیب زده بودند.

14

15

5

9

8

7

هاشمی متذکر شد: در جریان این حادثه، هفت نفر از شهروندان منطقه دولت خواه توسط این اوباش مورد اصابت چاقو و قمه قرار گرفتند که دو نفر از آنها به واسطه شدت جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل و مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد