فاجعه در قلب تهران! / همه وحشت کردند!


تاریخ :دوشنبه,۱۹ آذر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2352


رکنا: انبار کیف و چمدان در چهارراه سیروس تهران خاکستر شد. این حادثه باعث شد تا اهالی محله و همسایه های این انیار وحشت کنند و به ترک خانه هایشات تا ایمن شدن محله دست بزنند .

فاجعه در قلب تهران! / همه وحشت کردند!

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی تهران از اطفاء حریق یک خانه قدیمی که تبدیل به انبار شده بود خبر داد.به گزارش رکنا، جلال ملکی در این باره اظهار داشت:ساعت ۸:۲۷ دقیقه صبح امروز آتش سوزی در یک انبار کالا در خیابان مصطفی خمینی پایین‌تر از چهارراه سیروس به سامانه ۱۲۵ گزارش شد که بلافاصله دو ایستگاه به همراه تجهیزات تنفسی به محل اضافه شدند.

وی در ادامه گفت:محل حادثه یک خانه قدیمی دو طبقه که هر طبقه ۱۵۰ وسعت داشت بود. طبقه اول انبار زیرپایی و کف پایی خودرو بود که زیاد قابل اشتعال است و طبقه فوقانی دچار حریق شده بود طبقه فوقانی انبار چمدان و کیف و ساک مسافرتی بود که دچار حریق شده بود.

ملکی ادامه داد:با توجه به اینکه سقف محل قدیمی و از تیرچوبی بود آتش به بخش‌هایی از سقف نیز سرایت کرده بود که خوشبختانه آتش نشانان با سرعت عمل خود موفق شدند در دو دقیقه آتش خاموش کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: یک نفر در محل حضور داشت که در همان دقایق اولیه خارج شد و این حادثه هیچ مصدوم و یا فوتی در برنداشت.

photo_2018-12-10_10-58-45


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد