فجیع ترین بلا بر سر زن تهرانی وقتی سرش را می شست | مجله پادرا

فجیع ترین بلا بر سر زن تهرانی وقتی سرش را می شست / پسر12 ساله چه صحنه ای دید؟


تاریخ :یکشنبه,۳۱ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :3331


حوادث رکنا: مرد شکاک که به خاطر سوء ظن به همسرش او را به قتل رسانده بود با حکم قضات شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده خونین از دو سال قبل به دنبال تماس تلفنی پسر نوجوانی به اداره پلیس شروع شد. این پسر 12 ساله که شوکه بود به مأموران گفت: جسد مادرش را در حمام خانه شان پیدا کرده است. وی به مأموران گفت پدر و مادرم با هم درگیری داشتند. امروز روز حادثه - قرار بود با هم به میهمانی برویم اما نمی دانم چه شده است.

با توجه به گفته های این پسر نوجوان مأموران تحقیقات خود را برای بازداشت همسر مقتول آغاز کردند اما ردی از او نبود تا اینکه یکی از مأموران کلانتری عصر همان روز به شکل اتفاقی همسر مقتول را در خیابان دید و او را دستگیر کرد. وی بعد از دستگیری به قتل اعتراف کرد و گفت: همسرم دخترعمه ام بود. ما مدت ها با هم زندگی عاشقانه ای داشتیم اما وقتی معتاد شدم، کم کم رابطه ما تیره شد.

چون همسر و پسرم را دوست داشتم، اعتیادم را ترک کردم اما ورشکسته و بیکار شدم. همسرم کارمند بود و با پول او زندگی می کردیم. این موضوع باعث اختلاف میان ما بود؛ مدتی بود که احساس می کردم همسرم با کسی رابطه دارد سر این موضوع با هم دعوای شدیدی کردیم و او به خانه مادرش رفت. اما با وساطت عمه ام به خانه برگشت ولی با من حرف نمی زد و مدام می گفت می خواهد طلاق بگیرد. روز حادثه قرار بود وقتی پسرم از مدرسه برگشت به خانه خواهرش برود. اما به من گفت تو نیا. سر این موضوع با هم دعوا کردیم. وقتی به حمام رفت من هم پشت سرش وارد شدم و با گلدان به سرش کوبیدم، بعد هم فرار کردم.

پرونده با توجه به اعترافات صریح این مرد و مدارک دیگر و همچنین شکایت اولیای دم برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم در شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی شقاقی و باحضور قاضی رستمی مستشار دادگاه پای میز محاکمه رفت. سرانجام صبح دیروز قضات پس از بررسی پرونده ومشورت با یکدیگر متهم را به اتهام قتل عمد همسرش به قصاص نفس محکوم کردند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد