فرشاد را به خاطر زندگی پنهانی اش با مادرم کشتم / اعدامم کنید !


تاریخ :جمعه,۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1544


حوادث رکنا: دنیای شیشه ای مادر با مردی آشنا کافی بود تا سناریوی جنایتی خونین کلید بخورد. عامل قتل مردی جوان است که می گوید قرار نبود چنین اقدامی صورت دهد و جنایت کاملا اتفاقی بوده است.

فرشاد را به خاطر زندگی پنهانی اش با مادرم کشتم / اعدامم کنید ! + عکس

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، ماموران کلانتری در جریان خوابیدن مرد مرموزی در صندلی عقب خودرویش قرار گرفتند و زمانی که خود را به آنجا رساندند، با صحنه عجیبی روبه رو شدند.
ماموران پلیس هر چه مرد 50 ساله را صدا زدند، پاسخی نشنیدند و زمانی که در خودرو را باز کردند، دیدند جنایتی رخ داده است و این مرد با ضربات چاقو از پا درآمده است و همین کافی بود تا تیم ویژه ای از ماموران پلیس آگاهی برای راز گشایی این جنایت وارد عمل شوند.
کارآگاهان در گام نخست پی بردند قربانی جنایت فرشاد نام دارد که به خاطر اعتیادش از یک سال پیش خانه اش را ترک کرده و به تنهایی زندگی می کرد. ماموران در گام بعدی متوجه شدند فرشاد به خاطر اعتیادش با زنی افیونی آشنا شده و مدت ها با هم در خانه ای اجاره ای زندگی پنهانی داشته و فرشاد برای تامین هزینه اعتیاد و خانه اش با خودرویش مسافرکشی می کرد.
بدین ترتیب ماموران به خانه فرشاد رفته و در بررسی ها مشخص شد که فریده پس از قتل فرشاد فراری شده و تغییر مکان داده است و احتمال می رفت عامل این جنایت زن افیونی باشد.
ردزنی های پلیس برای به دام انداختن فریده کلید زده شد و ماموران با تحت نظر قرار دادن محل هایی که احتمال تردد این زن وجود داشت موفق شدند وی را در یک پارک دستگیر کنند.
فریده در همان بازجویی های نخست ادعا کرد در این جنایت بی گناه است و پسرش مسعود عامل این جنایت است.
بدین ترتیب ماموران قبل از اینکه مسعود با اطلاع از دستگیری مادرش فراری شود مخفیگاه وی را تحت نظر قرار دادند و آخرین روز آذرماه در اقدامی غافلگیرانه عامل جنایت را دستگیر کردند.
مسعود که راهی جز اعتراف نداشت، در بازجویی های پلیسی پرده از راز این جنایت برداشت و با دستور بازپرس پرونده روانه زندان شد.

گفت وگو با قاتل جوان

سابقه داری؟
نه، تا قبل از این قتل حتی یک بار هم به کلانتری نرفته بودم.
از آشنایی مادرت با فرشاد خبر داشتی؟
بله، هر دو شیشه ای بودند و زن و شوهر بودند، همه هم از این ماجرا باخبر بودند.
از فرشاد کینه به دل داشتی؟
نه، اصلا قرار نبود من او را بکشم و هنوز نمی دانم چطور این حادثه رخ داد.
روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟
چند روز پیش از این حادثه با پسرم در کوچه بودیم که فرشاد و مادرم سوار خودرو با سرعت از کنار ما گذشتند و نزدیک بود برای پسرم دردسر ساز شود، به همین خاطر بعد از چند روز وقتی فرشاد را دیدم سوار خودرویش شدم و درباره آن روز صحبت کردم و به جای اینکه عذرخواهی کند، شروع به ناسزاگویی کرد و درگیری ما داخل ماشین شروع شد.
چاقو همراهت بود؟
نه، او از داشبورد خودرویش چاقو بیرون کشید و من در آن درگیری موفق شدم چاقو را از دستش بیرون بکشم و ضربه به بالای سینه اش زدم.
چرا فرار کردی؟
فرشاد زنده بود، ولی من از ترس اینکه دستگیر نشوم از خودرو پیاده شدم و در خودرویش را باز گذاشتم که مردم با دیدن فرشاد ، او را به بیمارستان برسانند.
چه زمانی متوجه مرگ او شدی؟
از مادرم شنیدم و همانجا بود که مادرم نیز از قاتل بودن من باخبر شد.
فکر می کردی دستگیر شوی؟
احتمال می دادم، ولی جایی برای فرار نداشتم، چون بهترین جایی که سراغ داشتم در کنار خانواده ام بود.
از خانواده ات خبر داری؟
بله، بعضی اوقات به سراغم می آیند و دوست دارم پسرم را به مدرسه ببرم و از نزدیک شاهد شاد بودنش باشم.
می دانی چه سرنوشتی خواهی داشت؟
احتمالا اعدام، ولی من قصدم کشتن نبود و فرشاد هم به خاطر اعتیادش یک سال بود که خانواده اش را ترک کرده بود و از آنها می خواهم مرا ببخشند تا پیش خانواده ام بازگردم.
زندان چطور است؟
اگر جای خوبی بود که نمی گفتم خسته شدم، منتظرم تا حکمم صادر شود و تکلیفم با زندگی ام روشن شود.
حرف آخر؟
پشیمانم و قاتل نیستم، برای دفاع از خودم به فرشاد چاقو زدم وگرنه من الان کشته شده بودم و می خواهم که خانواده اش مرا ببخشند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد