قاضی شیطان صفت اصفهان را بشناسید !


تاریخ :دوشنبه,۵ شهریور ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2165


رکنا: سخنگوی قوه قضائیه اسامی دو قاضی فاسد در دادگستری تهران و اصفهان که از کار برکنار شده‌اند را اعلام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در ادامه یکصدو سی امین نشست خبری خود اظهار کرد: اخیراً یکی دو نفر از قضاتی که تخلف کرده بودند که حکم شان قطعی شده که اعلام می کنم. البته تصویرشان را الان ندارم اما بعداً می توانید از دفتر بگیرید.

وی افزود: رئیس شعبه 105 دادگاه کیفری دو اصفهان به نام آقای محمود سعادت فرزند حسنعلی به اتهام فساد اخلاقی پرونده اش مطرح و به سلب صلاحیت قضایی و انفصال دائم از شغل قضایی محکوم و این رای در تاریخ 22 مرداد 97 قطعی شد.

سخنگوی قوه قضائیه اضافه کرد: فرد دیگری به نام مجید شکاری فرزند خسرو، رئیس شعبه 1024 دادگاه کیفری دو تهران است که به اتهام فساد مالی( اخذ رشوه) در دادگاه عالی انتظامی قضات محکوم به سلب صلاحیت قضایی و بازخریدی محکوم شد.

ضمن اینکه از همه قضات شریف تشکر می کنم توصیه می کنم به وسوسه هایشیطان و انسان های شیطان صفت حتما توجه نکنند و در دام آنها قرار نگیرند.

محسنی اژه ای با اشاره به پرونده مه آفرید امیرخسروی افزود: زمانی که متهم دستگیر شد، حدود دو هزار و 900 میلیارد تومان بدهی داشت. کل این مال برگشت و از خود متهم بیش از 625 میلیارد تومان جزای نقدی گرفته شد. بیش از چهار هزار میلیارد تومان در این پرونده وصول شده است و این غیر از مبلغ ارز است و چیزی حدود 3.5 میلیون یورو و دلار محکوم شدند که به حساب امروز، عدد قابل توجهی است و این طور نیست که سه هزار میلیارد بخورند و فرار کنند.

فیلم آزار دادن دختر 17 ساله باردار / این ویدئو پر بازدید را از دست ندهید:


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد