قتل عام در خرم آباد + عکس کودک کشته شده

اولین عکس از 2 کودک کشته شده در قتل عام خرم آباد + ناگفته های تلخ


تاریخ :شنبه,۹ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :324


حوادث رکنا: مرد جنایتکار که در اقدامی هولناک همسر و دو فرزند خردسالش را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود انگیزه خود را از این جنایت اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

اولین عکس از 2 کودک کشته شده در قتل عام خرم آباد + ناگفته های تلخ

به گزارش رکنا، شامگاه چهارشنبه 6 شهریور با تماس های پی در پی ساکنان محله «ماسور خرم آباد، تیمی از مأموران کلانتری راهی یکی از خانه های این محله شدند. مأموران پس از حضور در محله «ماسور ، با راهنمایی همسایگان وارد خانه شده و به محض ورود با اجساد غرق در خون مادر جوان خانواده و«علیرضا پسر 7 ساله اش رو به رو شدند این در حالی بود که کمی آن طرف تر جسد کبود و نحیف «ضحا ، دختر 2 ساله خانواده نیز در گوشه اتاق افتاده بود.

همسایه ها که از دیدن این صحنه وحشت زده شده بودند سعی داشتند پدر خانواده را که در غم مرگ همسر و فرزندانش بر سر و صورت می کوبید، آرام کنند. هیچ کس نمی دانست عامل این جنایت کیست و تصور هم نمی کردند که قاتلهمان مردی باشد که در یکقدمی آنها گریه و زاری می کند...

با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان در محل، تحقیقات میدانی آغاز و مشخص شد شوهر این زن از مدتی قبل بیکار بوده و زن جوان هزینه های زندگی را تأمین می کرده است. در گام بعدی مرد جوان که حالات و رفتار عجیبی داشت مورد تحقیق قرار گرفت اما اظهارات ضد و نقیض او درباره خود و خانواده اش ظن پلیسرا برانگیخت و این مرد به عنوان مظنون اصلی این جنایت بازداشت شد.

newspaperimgl_7145_8

سردار محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: «پدر دو کودک و شوهر زن جوان در ابتدا منکر قتل بود اما در بازجویی های تخصصی به قتل خانواده اش به خاطر اختلافات خانوادگی اعتراف کرد. براساس اظهارات اولیه متهم، او همسر و پسر 7 ساله اش را با چاقو به قتل رسانده و دختر کوچکتر خود را خفه کرده است. تحقیقات این پرونده و بازجویی از متهم در پلیس آگاهی استان برای مشخص شدن زوایای پنهان و انگیزه اصلی این جنایت ادامه دارد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد