قتل وحشتناک عروس 18 ساله در همدان / داماد غرق در خون پیدا شد


تاریخ :شنبه,۱۸ اسفند ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1962


حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان همدان از قتل یک زن توسط همسرش خبر داد.

سرهنگ جمشیدباقری در تشریح این خبر بیان کرد: در ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه شب گذشته گزارشی مبنی بر درگیری فیزیکی یک زن و شوهری که به تازگی ازدواج کرده بودند،  به مرکز فوریت های ۱۱۰ داده شد که پس از اعلام گزارش تیمی از کلانتری ۱۶ به محل اعزام شدند.

وی در همین باره ادامه داد: پس از حضور در صحنه مشخص شد، زن ۱۸ ساله را به علت جراحات وارده قبل از حضور مامورین به بیمارستان منتقل کرده بودند که بیمارستان اعلام کرد، متاسفانه وی جان باخته بود.

باقری با اشاره به این که مامورین مرد ۲۸ ساله را در خانه به صورت درازکش یافتند عنوان کرد: مرد مجروح نیز توسط اورژانس و فوریت های پزشکی در اسرع وقت برای انجام مراحل درمانی به بیمارستان بعثت منتقل شد.

وی تصریح کرد: این موضوع نیز به بازپرس کشیک دادسرا و کارآگاهان دایره جنایی آگاهی اطلاع داده شد و مرد ۲۸ ساله پس از مراحل درمان مورد بازجویی قرار گرفت.

باقری با اشاره به این که این مرد از ناحیه دست و گردن با ضربات چاقو آسیب دیده بود خاطرنشان کرد: در روز گذشته این زوج در حالی که با یکدیگر اختلاف داشته پس از بازگشت از دادسرا، در خانه با یکدیگر مشاجره لفظی و سپس درگیر می شوند که مرد به علت شدت عصبانیت با یک سیم برق اقدام به خفه کردن همسر خود می کند و پس از دقایقی هنگامی که می فهمد تنفس همسرش قطع شده اقدام به خودزنی و خودکشی می کند.

وی بیان کرد: این مرد ۲۸ ساله با وارد کردن ضربات به گردن و دست های خود به وسیله تیغ سعی در خودکشی داشته است.

باقری اضافه کرد: برابر بررسی مقدماتی ظاهرا متهم پس از آن که با تیغ به نقاط مختلف بدن خود آسیب رسانده بود سعی داشته که با بریدن شیلنگ بخاری به زندگی خود خاتمه دهد که با حضور همسایگان در اجرای تصمیم خود ناکام ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان افزود: جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم به قتل نیر در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت نظارت است و در راستای تحقیق و بازرسی بیشتر پرونده به دایره جنایی آگاهی ارسال شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد