قتل پدر توسط دختر 16 ساله اش | سرش را از تنش جدا کرد

دختر 16 ساله سر پدر شیطان صفتش را از تن جدا کرد


تاریخ :دوشنبه,۲۵ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1427


حوادث رکنا: دختری 16 ساله پدرش شیطان صفتش را بی رحمانه سر برید.

دختر 16 ساله سر پدر شیطان صفتش را از تن جدا کرد
 
به گزارش گروه ترجمه رکنا، دختری جوان در نیویورک پس از تجاوز بی رحمانه پدرش به او با چاقوی مخصوص پدرش را به قتل رساند و سرش را از بدن جدا کرد.

دست و پای مرا بست و به زور با من همخوابی کرد

این اتفاق در حالی رخ داد که چند ساعت قبل مقتول با بستن دست و پای دخترش او را مورد آزا قرار داد و تصمیم گرفت وی را باردار کند به همین خاطر قربانی پس از آزاد شدن دست و پایش از طناب به سمت پدرش حمله ور شد و با ضرب و شتم وحشیانه او را با چاقو تکه تکه کرد.

گزارش پلیس حاکی از آن است که صبح روز بعد ساکنین خیابان با جسد تکه و پاره شده مردی مسن در حالی که سرش از بدن جدا شده بود در کنار خیابان مواجه شدند که بعضی از آشنایان که که هویت مقتول را می دانستند با تماس با اداره پلیس ماجرا را گزارش داده و درخواست کمک کردند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملین این جنایت آغاز کرد و توانست کمتر از یک هفته متهم را که دختر مقتول بوده است دستگیر کند.

کتی در بازجویی های اولیه ابتدا منکر قتل پدرش شد اما پس از چند روز که تحت تعقیب پلیس بود لب به اعتراف گشود و گفت پس از تجاوز پدرش او را به قتل رساند تا انتقامش را از او بگیرد.

در حال حاضر مجرم در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد