ماجرای بی عفت کردن دانش آموزان دختر گلستانی توسط معلم مرد 60 ساله!


تاریخ :دوشنبه,۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :498


حوادث رکنا: مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با رد هرگونه تجاوز معلم به دانش آموز رامیانی گفت: به هیچ وجه موضوع تجاوز معلم به دانش آموز رامیانی صحت ندارد.

احسان گوهری راد با بیان اینکه روز چهارشنبه هفته گذشته خانواده یکی از دانش آموزان رامیانی به دادگستری مراجعه و از معلم دخترش شکایت کرد، اظهار داشت: والدین این دانش آموز مدعی بودند معلم 60 ساله به دخترشان تعرض کرده است.

وی با بیان اینکه این معلم هیچ سابقه سوئی در پرونده کاری خود ندارد، افزود: این فرد این ادعا را به شدت رد می کند و می گوید در عالم معلم و شاگردی دانش آموز را بغل کرده و قصدی سوئی نداشته است، اما از همان لحظات نخست طرح این موضوع، فعالیت معلم را متوقف کردیم و این فرد اکنون در بازداشت به سر می برد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با بیان اینکه مدیر این مدرسه را نیز تغییر داده ایم، بیان داشت: ما نیز به عنوان مدعی از این معلم شکایت کردیم و منتظر نتیجه بررسی های قضایی هستیم و در صورتی که تعرض به دانش آموزان ثابت شود قانون به شدت با این فرد برخورد خواهد کرد.

وی با رد هرگونه تجاوز به دختر دانش آموز رامیانی از سوی معلم تاکید کرد: دانش آموز به خانواده خود اعلام کرده که معلم بدنش را لمس کرده است.

گوهری راد با بیان اینکه بعد از طرح این موضوع چهار، پنج خانواده دیگر نیز به دادگستری مراجعه و از این معلم درباره کودک آزاری شکایت کردند، ادامه داد: آموزش و پرورش نیز در این پرونده مدعی است.

عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نیز که ظهر امروز به خبرنگاران گفته بود برای بررسی این موضوع در حال عزیمت به رامیان است، پس از حضور میدانی و گفت وگو با مدیران و مسئولان، موضوع تجاوز به دانش آموز را رد کرد و گفت: مردم به اخبار غیرموثق منتشر شده در برخی کانال ها و سایت ها توجه نکنند.

وی گفت: با توجه به اهمیت شان و جایگاه انسانی افراد، انتشار اخبار کذب و دامن زدن به اخبار غیرواقع موجب خدشه به حیثت و آبروی انسان ها می شود و تقاضا دارم همه از این کار پرهیز کنند.

چراغعلی با بیان اینکه تمامی موضوعات را به صورت شفاف با مردم در میان می گذاریم و شهروندان اخبار موثق را فقط از مبادی قابل اطمینان دریافت کنند، بیان داشت: موضوع از سوی استانداری، فرمانداری، آموزش و پرورش و دستگاه قضایی در حال بررسی است


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
abedi
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۳۳
انتخاب تیتر خبر جالب نیست


  star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
  مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
  هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد