ماجرای عراقی میلیاردر که با خودروی لوکس جلوی زائران ایرانی ایستاد ! + عکس - اخبار داغ


تاریخ : چهارشنبه,۹ آبان ۱۳۹۷ تعداد بازدید :987

شب گذشته چند تن از زائران ایرانی با خودرو لوکس لندکروزی مواجه می شوند که جلوی آنان می ایستد.


ابتدا دو محافظ از این خودرو پایین آمدند، سپس مردی که ظاهرا شخصیتی مهمی است از خودرو خارج شده و به سمت زائران ایرانی می آید. پس از رد و بدل شدن چند جمله مشخص می شود این فرد  "طارق الخیکانی" وزیر مسکن کشور عراق است. او  پس از  این مکالمه شماره تماس این گروه از زائران را می گیرد سپس به سمت خودرو برمی گردد و از این زائران جدا می شود.

ساعتی بعد با زائران ایرانی تماس گرفته می شود و ۴ ماشین به سراغ آنها می آید. آنان به منزل وزیر کشور عراق دعوت شدند. وزیر ساعتی را در کنار این زائران بوده و صمیمانه با آنان گفت و گو کرده است. تصاویری از محل اسکان این زائران در منزل وزیر کشور عراق در فضای مجازی منتشر شده است.

میزبانی وزیر مسکن عراق از زائران ایرانی +تصاویر

میزبانی وزیر مسکن عراق از زائران ایرانی +تصاویر

 

میزبانی وزیر مسکن عراق از زائران ایرانی +تصاویر

میزبانی وزیر مسکن عراق از زائران ایرانی +تصاویر

 

 

منبع: نوداد

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد