ماجرای یک جشن تولد شیطانی در تهران !


تاریخ :جمعه,۴ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1047


رکنا: پس از جشن تولد گرفتن عده ای برای ملکه انگلیس در تهران، همسر شهید مدافع حرم در این باره یادداشتی نوشته که در زیر می خوانید:

ماجرای یک جشن تولد شیطانی در تهران !

به گزارش رکنا، برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس با هزینه ایرانیان و رسانه ای کردن این موضوع اگرچه به ظاهر یک موضوع کم اهمیت است، ولی از نگاه دیگر می توان شیطنت استعمار پیر را مشاهده کرد، او با این کار ایرانیان را امتحان کرد که چه اندازه به استقلال و عزت کشور خویش پای بند هستند و اینکه از چه راهی می تواند باز در کشور نفوذ کند و از تجربیات خویش در چند دهه گذشته استفاده کند و راهی برای ضربه زدن و تسلط دوباره باز کند.
جشن تولد ملکه در واقع یک نماد از سیاست او است پس نباید آن را ساده تلقی کرد. دولتی که کارنامه ۲۰۰ ساله حضور آن ها و ارتباط با کشور ما سر تا پا سیاه است. یک نقطه و یک جا نیست که نشان دهد دولت انگلیس به نفع ملت ایران قدم کوچکی برداشته باشد؛ هر چه بوده ضرر و صدمه های بزرگ است. ملت ایران حق دارد که از دولت انگلیس نفرت و کینه داشته باشد، به نظر هر عاقلی نیز حق با ملت ایران است. کاری که انگلیسی ها با مردم ایران کردند و بلایی که بر سر این ملت آوردند از یاد ها نخواهد رفت. هزاران جنایت که اسناد و شواهد آن موجود است؛ خون های پاکی که بر اثر توطئه اینجا بر زمین ریخته شد، خساراتی که به ملت ایران تحمیل کردند؛ سال های متمادی کشور را از پیشرفت و شکوفایی به عقب برد و اکنون با مزدوران خود همان نقشه را برای انقلاب اسلامی در نظر گرفته است. فرزندان همان کسانی که در انقلاب مشروطیت به مجلس نفوذ کردند و خواستند اسلام را از قوانین و حاکمیت کشور حذف کنند و از سفارت انگلیس کمک خواستند و فتنه ای بزرگ به پا کردند و خون ها ریختند دوباره برخاسته اند و فتنه گری می کنند.
همان هایی که با پشتوانه ملکه انگلیس به نام دین می خواهند انقلاب اسلامی ایران را از مسیر حقیقی آن منحرف سازند و هر روز در گوشه و کنار کشور خبری از پستی و بی حیایی آن ها به گوش می رسد؛ فرهنگ ملت را هدف خود قرار داده اند و مثل همیشه که شیوه آنان بوده مانند موریانه به طور تدریجی قصد تغییر نظام اسلامی دشمنان را در توطئه گری بر علیه ملت ایران یاری می رسانند و در مهمانی آن ها همراه با نوکران انگلیس شرکت می کنند.
دولت انگلیس و ملکه آن نزد ملت ایران و آزادگان جهان دارای ماهیتی زشت و منفور هستند، ولی باید دید چه چیزی باعث شده که باز استعمار پیر به کشور ما طمع و جرائت پیدا کند و با صراحت جشن ملکه خبیث خود را در کشور عزیز ما ایران برگزار کند و هزینه آن را از خود ما بگیرد؟ آیا فکر می کند که ما فراموش کرده ایم که یکبار در سفارت خانه اش نقشه مقابله با انقلاب مشروطیت را عملی کرد و باعث شد بیش از یک قرن دشمنان بر ما مسلط شوند.
خون شهیدان از انقلاب مشروطیت تا انقلاب اسلامی باعث رسوایی منافقینی شد که در ده ها سال به ملت ایران خیانت کردند و دشمنان ملت را همراهی کردند. خون شهیدان فتنه ها را برملا کرد؛ خون شهید فضل الله نوری پای مال نشد که قاتلان او با ذلت مردند و تاریخ نشان داد که مردان بزرگ الهی با افتخار و شهادت و مرگ شهادت گونه از جهان می روند و کسانی که به دشمنان ملت پناه بردند با ذلت و خسران ابدی مواجه شدند.
امروز ما به تمام دشمنان از جمله انگلیس و هم دستانشان هشدار می دهیم که این بار مانند دوران قاجار نیست. ملت ایران بیدار شده اند؛ اگرچه در طول تاریخ ملت ایران، مردم ایران همیشه از عزت و استقلال کشور خویش دفاع کرده اند و امروز از امتحانات سختی با موفقیت بیرون آمده اند و برای حفظ دین و ملت خویش هزینه های سنگینی پرداخته اند و بیشتر از هر زمان در طول تاریخ خود قدرتمند شده اند و قهرمانانه مقابل دشمن می ایستند و هیچگاه از دفاع و مبارزه عقب نشینی نخواهند کرد؛ و در این زمان تعداد کثیر شهیدان و جانبازان گواه ما بر این سخن هستند؛ و انگلیس بداند که خود را در سراشیبی تندی قرار داده است و به زودی طومار ملکه و بردگانش درهم پیچیده خواهد شد و نام آن ها از صفحه روزگار محو می گردد.
تجمعی از شیاطین در جشن تولد شیطانی با حضور شیاطین جن و انس در لانه شیطان برگزار شد و براستی که خداوند فرموده است: ان کید الشیطان کان ضعیفا.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد