سرویس دختران به مردان مجرد عرب در مشهد !


تاریخ :سه شنبه,۶ شهریور ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1674


عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به انتشار اخبار گسترده درباره ارائه خدمات جنسی به مردان مجرد عرب در مشهد نهادهای امنیتی باید هرچه سریعتر در جهت بررسی این موضوع وارد عمل شوند.

طیبه سیاوشی درباره انتشار اخباری پیرامون ارائه خدمات جنسی به جوانان مجرد عرب در بیش از 5 هزار مسافرخانه مشهد اظهار کرد: بنده هم از منابع غیرموثق درباره این موضوع اخباری به گوشم رسیده است اما تا به امروز بررسی درباره این موضوع در مجلس صورت نگرفته است. 

وی خاطرنشان کرد: واقعا نمی‌دانم درباره این موضوع چگونه صحبت کنم چرا که از نمایندگان استان خراسان نیز درباره این خبر سوال کردم و آنها نیز منابع موثقی را برای این موضوع که بخواهند به آن استناد کنند در اختیار نداشتند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باتوجه به اینکه این خبر در فضای مجازی گسترش پیدا کرده است و تاثیر بدی را روی اذهان عمومی گذاشته شده است باید صحت و سقم این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

سیاوشی تاکید کرد: ارگان‎هایی چون ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر، وزارت اطلاعات و بسیاری از نهادهای دیگر که در روند مسائل امنیتی مردم مسئول هستند باید در جهت بررسی این موضوع وارد عمل شوند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت صحت این مسئله این موضوع امنیت زنان جامعه را مورد تهدید قرار می‎دهد از این رو باتوجه به خطرناک بودن این موضوع از نظر بهداشتی این وضعیت باید کنترل شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: باتوجه به اینکه در شرایط فعلی اذهان عمومی در پی انتشار این خبر مشوش و نگران شده است قطعا این موضوع سریعا باید مورد بررسی قرار گیرد.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
مریم علی
۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۳۷
مگه اذهان عمومی مردم برای شما مهم هست نصف شما به فکر غارت مملکتید نصف دیگه به فکر حراج ثروت کشور برای کشورهای دوست و برادر مگگگگگگر نگاهی از روی ترحم به شما بکنند


  پاسخ
  avator
  Hadad
  ۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۰۴
  گویا عده ای نمی پسندند که توریست وارد این کشور شود. باور کنید این شایعات برای فشار بیشتر به ایران است.


   star مقالات جدید

   • مقالات
   • دکتر
   • بیمارستان
   • دارو
   مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
   هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد