اخبار حوادث | مرد با فیلم همخوابی زن خائنش با مرد غریبه به دادگاه تهران رفت + عکس

مرد با فیلم همخوابی زن خائنش با مرد غریبه به دادگاه تهران رفت + عکس


تاریخ :جمعه,۱۰ آبان ۱۳۹۸
تعداد بازدید :4488


حوادث رکنا: زن میانسال متأهل که به اتهام رابطه نامشروع با مردی متأهل دستگیرشده بود پس ازمحاکمه دردادگاه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد. مردی هم که با او رابطه داشت به خاطر احراز نشدن نوع رابطه اش به شلاق و تبعید محکوم شد.

مرد با فیلم همخوابی زن خائنش با مرد غریبه به دادگاه تهران رفت + عکس

به گزارش گروه آرشیو رکنا، رسیدگی به این پرونده در پی شکایت مردی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. زمانی که شوهر این زن در برابر قاضی ایستاد، گفت: من و همسرم به خاطر مشکلات شدید خانوادگی از هم جدا زندگی می کنیم.

دلیل همسرم برای این جدایی کار کردن او به عنوان کارمند در تهران بود. در حالی که هیچ کس او را مجبور نکرده بود در تهران کار کند.اما او به زور انتقالی گرفته بود و مدتی هم از او خبر نداشتم. تا اینکه یکی از دوستان مشترکمان فیلم سیاهی از همسرم نشان داد و من او را با مردی میانسال دیدم.

در ادامه رسیدگی به پرونده، زن و مرد خیانتکار که هر دو متأهل بودند بازداشت شدند و زن اتهامات خود را قبول کرد اما گفت: زنا نکرده است.

ضمن اینکه مدتی قبل برای جدایی از همسرش اقدام کرده است. مرد میانسال نیز زمانی که در برابر قضات قرار گرفت مدعی شد هیچ گونه اتهامی را قبول ندارد. اوگفت: این زن مدعی بود شوهر ندارد و تنها زندگی می کند. به همین خاطر با هم دوست شده بودیم. اما ارتباط خاصی نداشتیم. با این وصف، زن پس ازمحاکمه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد و مرد خطاکار نیز به شلاق و دو سال تبعید در شهری دیگر محکوم شد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد