مرگ تلخ نماینده دادستان تهران با مشت های مرگبار / شهلا عامل این درگیری بود


تاریخ :سه شنبه,۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1784


حوادث رکنا: کارمند یکی از مجتمع های قضایی تهران وقتی برای اجرای حکم استرداد جهیزیه یک زن همراه وی راهی خانه اش شده بود، از سوی خانواده داماد به قتل رسید.

به گزارش رکنا، ساعت 17:15 یکشنبه 15 اردیبهشت مأموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر، از مرگ مرد 52 ساله ای باخبر شدند.به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس جنایی آغاز شد. در بررسی های اولیه مشخص شد این مرد در حال انجام وظیفه بوده که مورد حمله مرد جوانی قرار گرفته است.

زن جوانی به نام شهلا که شاهد ماجرا بود به پلیس گفت: مدتی قبل با مردی به نام سروش ازدواج کردم اما به خاطر اختلافات شدید و مشکلات خانوادگی قهر کرده و به خانه پدرم رفتم.بعد از این قهر، کار به جدایی رسید و درخواست استرداد جهیزیه دادم. با قبول درخواستم از آنجایی که باز شدن قفل در خانه باید در حضور نماینده دادستان صورت می گرفت به همراه مأمور کلانتری و دادورز یکی از مجتمع های قضایی تهران راهی خانه در طبقه سوم آپارتمان شدم تا پس از بازشدن در خانه جهیزیه ام را انتقال دهم.غافل از اینکه در همان موقع یکی از همسایه ها با سروش تماس گرفته و ماجرای انتقال جهیزیه را خبر داد. به دنبال این تماس سروش، برادر، خواهر و زن برادرش راهی خانه شدند.

دقایقی بعد بین زن جوان و همسرش درگیری رخ داد و در همان موقع یک مشت به قفسه سینه دادورز مجتمع قضایی برخورد کرد؛ مشتی که باعث مرگ نماینده دادستان شد. در ادامه تحقیقات، شاهدان اعلام کردند که سروش یا برادرش مشت مرگبار را زده اند. این درحالی است که داماد جوان و برادرش منکر این ماجرا هستند. بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیقات در رابطه با این پرونده را صادر کرد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد