مرگ زن اردبیلی بخاطر یک عمل حرام !


تاریخ :یکشنبه,۱۲ اسفند ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2258


رکنا:دادستان انقلاب و عمومی مشگین شهر از افزایش جانباختگان مصرف مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان به 2 نفر و مسموم شدگان نیز به 23 نفر خبر داد.

به گزارش رکنا، طاهر رسولی افزود: یک نفر از جانباختگان زن است، ضمن اینکه یکی از مسموم شدگان هم بینایی خود را از دست داد.

او با بیان اینکه از شب گذشته مراجعه افراد به فوریت های پزشکی بیمارستان مشگین شهر در اثر مصرف مشروبات دست ساز آغاز شده، بیان کرد: مسموم شدگان مربوط به یک محفل و مراسم خاص نبوده و به صورت جداگانه به اورژانس مراجعه کرده اند.

دکتر مجید غریبانی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل نیز گفت: 2 اتوبوس آمبولانس از اردبیل و یک اتوبوس آمبولانس از پارس آباد برای ارائه خدمات درمانی و انتقال مسموم شدگان به بیمارستان های اردبیل راهی مشگین شهر شده اند.

وی اضافه کرد: بیمارستان های اردبیل برای ارایه خدمات درمانی به مسموم شدگان در آماده باش بوده و بالگرد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان نیز آماده عملیات امدادی است.

برخی منابع خبری می گویند که مشروبات دست ساز به احتمال از شهرستان اهر آذربایجان شرقی که هفته گذشته شاهد بروز اتفاق مشابهی بوده به مشگین شهر منتقل و به فروش رسیده است


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد