نقشه خجالت آور مرد زن و بچه دار برای دختران لاکچری تهران ! | مجله پادرا

نقشه خجالت آور مرد زن و بچه دار برای دختران لاکچری تهران !


تاریخ :چهارشنبه,۳ مهر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1042


حوادث رکنا: پسر جوانی که در سایت های همسریابی طمعه هایش را پیدا می کرد و از آنها خواستگاری می کرد تا اخاذی کند به دام افتاد.

به گزارش رکنا، بی پولی، امان امیر 35 ساله را بریده بود. در این شرایط بود که با یک سایت همسریابی آشنا شد و سرنوشتش از همان جا تغییر کرد.

او می گوید: هر کسی می توانست در آن حساب کاربری جعلی بسازد و به دختران و زنان جوان پیشنهاد ازدواج بدهد. من هم از همین موضوع سوء استفاده کردم و با ساختن حساب های کاربری جعلی و با پیشنهاد ازدواج به افراد مختلف، با آنان آشنا می شدم تا با به دست آوردن اعتمادشان، نقشه بعدی ام را اجرا کنم. هدفم فقط گرفتن پول بود. بلندپرواز بودم و می خواستم با این پول ها زندگی مرفه و خوبی برای خود و خانواده ام فراهم کنم.

فقط به عشق اسکناس

برای امیر مهم نبود طرف مقابلش دختر باشد یا زن متاهلی که فرزند دارد. اگر در اولین دیدار متوجه می شد طرفش، تمکن مالی ندارد، رابطه را قطع می کرد. با هر کسی هم که قرار می گذاشت، لباس های شیک و پیک تنش می کرد و با دسته گل سر قرار می رفت تا اعتماد دختران زودباور را به دست آورد.

برخلاف تصورش، بعضی دختران خیلی زود به عاشق دلخسته شان اعتماد می کردند. او هم از این فرصت سوء استفاده می کرد و به بهانه های رنگارنگ مثل ثبت نام برای خرید خودرو، دختران و زنان را تلکه می کرد.

البته بعضی دخترها هم سرسخت بودند و طول می کشید تا امیر اعتماد آنها را به دست آورد. برای به دست آوردن اعتماد، سرکیسه را شل و چند صد هزار تومان برای آن دختر گل و هدیه می خرید. دختر هم خوشحال از این که عاشق زار و خسته ای گیرش آمده که حاضر است صدها هزار تومان برایش خرج کند، یک دل نه صد دل عاشق امیر می شد و پولی را که امیر می خواست، با دل و جان تقدیمش می کرد. او هم بعد از واریز پول، سیمکارتش را دور می انداخت و می رفت سراغ طعمه بعدی.

برای امیر فرقی نمی کرد طعمه هایش چقدر پول بدهند، اما پولی که معمولا به دست می آورد، بین دو تا ده میلیون تومان بود. طعمه هایی که شکار می کرد، همیشه در تهران نبودند و گاهی مجبور می شد به شهرستان های مختلف هم برود. در موارد زیادی مجبور می شدم برای رفاقت با دختران به استان های مختلف سفر کنم. یک بار از دختری در شیراز کلاهبرداری کردم. دو بار به مازندران رفتم و یک بار به گیلان و استان های دیگر سفر کردم که هر بار باید مبالغی را برای اجاره خانه یا هتل پرداخت می کردم. من زن و بچه دارم و هیچ فساد اخلاقی بین من و طعمه هایم نبود و به تنها چیزی که فکر می کردم، به دست آوردن پول آنان بود.

خوشگذرانی با پول های بادآورده

امیر سرمست از کلاهبرداری 400 میلیون تومانی از ده ها زن و دختر، به شمال کشور می رفت و پول های بادآورده را راحت خرج می کرد، غافل از این که با شکایت شاکیان، پلیس از مدت ها پیش رد او را زده و دنبالش بود و بالاخره هم دستگیر شد.

او بعد از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و گفت: من فقط 30 شاکی دارم و مرد هزار چهره نیستم. امیدوارم بتوانم با پرداخت مطالبات شاکیان که حدود 400 میلیون تومان می شود، رضایت آنها را به دست آوردم و پس از طی دوران محکومیت، جامعه مرا بپذیرد و بتوانم شغلی دست و پا کنم، زیرا از 9 سال زندگی پنهانی و قایم باشک بازی، خسته شده ام.

او در زمان بازجویی سه سؤال هم پرسید. اول این که چطور دختران آن قدر راحت به او اعتماد و پول پرداخت می کردند؟ دوم؛ چرا دکه مطبوعاتی راحت می تواند سیمکارت فعال شده به مردم بفروشد؟ و سؤال سومش این بود که چرا نظارت سفت و سختی روی سایت های همسریابی وجود ندارد که کلاهبردارانی مانند او راحت و با استفاده از یک اکانت جعلی می توانند دیگران را سرکیسه کنند؟ نکاتی که البته بارها و بارها پلیس فتا در مورد آنها به مردم هشدار داده است، اما گوش شنوایی برای آن وجود ندارد.

سایت های همسریابی کلاهبردارند

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای پایتخت با اشاره به فعالیت سایت های همسریابی و دوست یابی در فضای مجازی گفت: ماموران پلیس فتا، به طور دائم در حال رصد فضای مجازی هستند و در صورت مشاهده این گونه موارد با متخلفان برخورد می کنند و تاکنون نیز هیچ سایتی برای دریافت مجوز رسمی و انجام فعالیت در قالب سایت همسریابی به پلیس فتا مراجعه نکرده است. این سایت ها مجوز رسمی برای فعالیت ندارند و بیشتر آنها با هدف کلاهبرداری ایجاد شده اند.

راه اندازان سایت های همسریابی، با ترفند ایجاد فضایی برای پیدا کردن همسر برای کاربران و با هدف کلاهبرداری، اقدام به قرار دادن درگاه های جعلی در کانال های خود می کنند و کاربر در زمان عضویت به بهانه پیدا شدن گزینه مورد نظرش، با پرداخت مبلغی ناچیز به داخل کانال و سایت راه پیدا می کند، اما از طرف دیگر، افراد کنترل کننده این کانال ها و سایت ها با در اختیار داشتن رمز دوم و شماره کارت بانکی کاربران، اقدام به کلاهبرداری و تخلیه حساب بانکی افراد می کنند.

به شهروندان و به خصوص خانم ها و دختران جوان توصیه می کنیم مراقب افراد کلاهبردار در فضای مجازی باشند و به راحتی فریب آنها و وعده هایشان را نخورند.

در صورت مواجهه شهروندان با موارد مشکوک، می توانند به سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir مراجعه یا به شکل حضوری نسبت به اطلاع رسانی در مورد آن اقدام کنند تا پلیس اقدامات لازم را در زمینه رسیدگی به شکایت ها انجام دهد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد