نقشه پلید زن مهماندار برای 18 مرد تهرانی / این زن با لباس فرم سر قرار می رفت + عکس


تاریخ :شنبه,۱ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2463


رکنا: رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری زنی خبر دارد که به بهانه خرید ارز و وعده سرمایه گذاری شش میلیارد تومان از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود.

نقشه پلید زن مهماندار برای 18 مرد تهرانی / این زن با لباس فرم سر قرار می رفت + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" در توضیح این خبر بیان داشت: در اواسط خرداد ماه سال جاری پرونده ای با موضوع کلاهبرداری از شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه 4 تهران به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شدکه در آن 18 تن از مالباختگان اظهار داشتند یک زن که مدعی بود از کارکنان هواپیمایی است مبلغ 6 میلیارد تومان از آنان به بهانه خرید ارز و سرمایه گذاری در ورود خودروهای خارجی کلاهبرداری کرده است.
وی با بیان اینکه کلیه مالباختگان اظهارات مشابه ای در خصوص کلاهبردای متهم، بیان می داشتند، گفت: یکی از مالباختگان با متهم از طریق یکی از دوستانش آشنا شده بود و این فرد خود را از کارکنان هواپیمائی معرفی و اظهار می داشت می تواند ارز و خودروهای خارجی وارد کند و من نیز به خیال اینکه می توانم سرمایه گذاری خوبی داشته باشم کلیه وجوه نقد و پس اندازم را به حسابی که این خانم معرفی کرده بود، واریز کردم.
این مقام انتظامی در خصوص اظهارات مالباخته ای دیگر، عنوان کرد: این شاکی نیز گفت: متهم در همسایگی آنان سکونت دارد و به طور مداوم او را با الباس یونیفورم هواپیمائی می دیدم این زن مدعی بود که از کارکنان هواپیمائی است و می تواند خودروهای خارجی و ارز را به داخل کشور وارد کند تا اینکه اعتماد مرا جلب و مبالغی را به حساب خود و یا خانواده اش و همچنین افرادی که وی معرفی کرده بودند، واریز کردم ولی پس از گذشت مدتی از ارز خارجی و یا خودرویی که وی وعده داده بود، خبری نشد و به بهانه های مختلف طفره می رفت تا اینکه متوجه متواری شدن وی شدم.
سرهنگ جان نثاری بیان داشت: تحقیقات پلیسی ادامه و در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که حساب های که متهم به مال باختگان معرفی می شده ، مربوط به صرافی های مستقر در تهران است که این افراد اظهار می داشتند که خانم جوانی به طور مرتب به صرافی آنان مراجعه می کرده و به ازای خرید سکه و ارز مبالغی را به حساب آنان منتقل می کرده است.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شمال تهران شناسایی شد، عنوان کرد: کارآگاهان موفق شدند متهم را با دستور قضائی در مخفیگاهش بازداشت و در بازرسی از آن محل مقداری سکه و ارز کشف کنند.
وی در خصوص اظهارات متهم تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه با پذیرش جرم ارتکابی اظهار کرد: هیچ گونه سمتی در هواپیمایی ندارم و قصد داشتم که مقداری پول تهیه و از کشور خارج شوم که با تهیه لباس فرم و جلب اعتماد مال باختگان کلیه مبالغی دریافتی که 6 میلیارد تومان است دلار و سکه خریداری کرده ام.
سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در پایان خاطر نشان کرد: متهم با دستور قضائی تا تکمیل پرونده در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار دارد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد