جزئیات جدید از هویت زن بی حیای عکاس در پرونده فساد شورای شهر بابل


تاریخ :شنبه,۲۴ شهریور ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2962


حوادث رکنا: رئیس اتحادیه عکاسان بابل به حواشی مربوط به ارتباط رقیه، زن عکاس با اعضای شورای شهر بابل واکنش نشان داد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، مهرداد یوسف‌ نیا، رییس اتحادیه عکاسان و فتوکپی‌داران شهرستان بابل دراین خصوص گفت: متاسفانه در چند روز اخیر خبرهایی در فضای مجازی درباره چندتن از اعضای شورا و شخص عکاس منتشر شد.

وی ادامه داد: جهت دفاع از صنف خود عرض می‌کنم که شخص مورد نظر (عکاس) هیچ هویتی در اتحادیه نداشته و فاقد پروانه‌کسب است و کاملا غیرمجاز و غیرقانونی و فعالیت زیرزمینی داشته است.

در ادامه نیاز آذری نماینده بابل در خصوص حواشی شورای‌شهر بابل در بیانیه ای اعلام کرد: در شرایطی که مردم بخاطر تورم و گرانی با مشکلات اقتصادی دسته و پنجه نرم می کنند شوربختانه اخبار تاسف بار مرتبط با شورای اسلامی شهر بابل که در رسانه ها و افکار عمومی بازتاب نگران کننده ای یافت، اخلاق، خانواده ،نهادمدنی و منزلت یک شهرستان بزرگ وتاریخی را زیر سوال برد.

به عنوان نماینده مردم شریف و خیر اندیش بابل اتفاقات ناپسند رخ داده درشورای شهر را محکوم نموده و انتظار دارم دستگاه قضایی با دقت و شفافیت عدالت را در این پرونده اعمال نماید.

آنچه که در این ماجرا اتفاق افتاده است هیچ تناسبی با سوابق ارزشی و فرهنگ والای مردم شریف بابل ندارد و ساحت دیار پر افتخار علما و دانشمندان ،فرهیختگان، دینداران، شهدا و ایثارگران و پهلوانان و خیرین از رذایل اخلاقی بری می باشد و بایسته است حساب اندک فریب خورده را از خیل کثیر خوبان دیار دارالمومنین جدا کنیم.

به خاطر ملاحظات قضایی در روند تکمیل پرونده، حفظ حقوق شهروندی و مصالح عمومی جامعه موضع گیری زودهنگام و رسانه ای شدن این اخبار را جایز و به صلاح شهرستان بابل و مردم شریف این خطه نمی دانستم و صدور بیانه را به زمان مقتضی ارجاع دادم. ضمن تاکید بر اجرای عدالت نظراتی داشتم تا اعتبار عمومی و منزلت اجتماعی مردم بابل لطمه نبیند.

همواره معتقد به همگرایی، امید و آرامش به عنوان زیر بنای کار وتلاش هستم و هرگونه گرو کشی، تسویه حساب سیاسی و اتهام زنی را مصلحت ندانسته،زمانی می توانیم پیشرفت کنیم که خدامحوری،اخلاق گرایی وقانون مداری، مبنا و معیار مسئولان و مردم باشد و به طور قطع یکایک ما به تزکیه،نظارت دائمی و مراقبت مستمر مردمی و اجتماعی نیازمندیم و از صاحبان تریبون و رسانه ها استدعا دارم از هرگونه یاس آفرینی بپرهیزند.

با تشکر از اقدامات و نگرانی های نهادها و دستگاه های قضایی، نظارتی و امنیتی به ویژه از عزیزان سپاه_پاسداران شهرستان و استان، انتظار دارم وزارت کشور ، استانداری مازندران و فرمانداری شهرستان بابل نظارت مستمر و موثری بر امور شوراها داشته باشند.

آنچه که خاطره تلخ این رویداد تاسف بار را از اذهان دور می سازد، اولا حفظ انسجام مردم بابل ودر ادامه برخورد قانونی با متخلفان و همزمان کار وتلاش صادقانه و خالصانه همه مسوولان بویژه ترکیب جدید شورای شهر و شهرداری بابل می باشد تا اعتماد عمومی بازسازی شود که دراین صورت شهروندان نیک اندیش بابل همواره حامی و پشتیبان خادمان و کارگزاران سالم و درستکار خواهند بود.‌

درهفته پاسداشت امر به معروف و نهی از منکر از آنچه که موجب رنجش و تکدر خاطر مردم شریف بابل گردید و به شان واعتبارشان لطمه وارد شده ابراز تاسف وعذرخواهی می کنم، گرچه روند غیر متعارف و اختلاف انگیز در شورا و شهرداری را در دوره قبل و این دوره به اعضا شورا و شهرداران وقت و حاضر همواره متذکر می شدم به نوبه خود تلاش خواهم کرد دقت بیشتری درامور نظارتی و مبارزه با فساد و پیشگیری از ناهنجاری های اداری و اجتماعی داشته باشم.

مردم فهیم بابل: نباید در گذشته ماند بلکه با توکل بر خداوند تبارک و تعالی و درس آموزی از مکتب و رسالت امام حسین علیه السلام و با مشارکت فعالانه امنا، معتمدین و دلسوزان همگی برای عزت و پیشرفت بابل بسیج شویم و اینجانب به سهم خود دست تمامی کسانی که دل در گرو آبادانی این شهرستان را دارند بگرمی می فشارم.

بنابراین گزارش مدتی پیش چهار تن از اعضای شورای شهر بابل دستگیر شدند، گمانه زنی ها ادامه داشت تا اینکه مشخص شد علت دستگیری این افراد بخاطر ارتباط جنسی با یک زن عکاس بوده است که متاهل نیز بوده است.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد