شیطان داخل جلد پسر مشهدی او با زنان فامیل چه کرد ؟


تاریخ :سه شنبه,۲ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1368


پسر حیله گر زمانی که به خانه یکی از بستگان نزدیک خود رفت و آمد داشت با یک حیله شیطانی در یک فرصت مناسب اقدام به گرفتن چند عکس نامناسب از زن خانه کرد تا به وسیله آن او را مورد آزار روحی قرار دهد. 

شاکی گفت: روزی یکی از پسران فامیل چند عکس نامناسب را به من نشان داد که متعلق به خودم بود.

وقتی با تعجب از او سوال کردم که عکس ها را از کجا آورده است مدعی شد شخصی غریبه عکس ها را برای گوشی او فرستاده و درخواست پول کرده است. اول حرف هایش را جدی نگرفتم اما پسر آشنا چند روز بعد سراغم آمد و گفت به خاطر حفظ آبرو و برای جلوگیری از انتشار عکس ها در فضای مجازی طی چند مرحله به شخص ارسال کننده عکس ها پول پرداخت کرده است. هر چقدر به او اصرار کردم شماره تلفن شخص ارسال کننده یا حداقل نشانی او را به من بدهد بهانه ای سرهم کرد و از دادن نشانی و شماره تلفن طفره رفت. از این اتفاق خیلی وحشت  کردم و دلهره داشتم که با انتشار عکس هایم در فضای مجازی آبرویم برود برای همین وقتی دیدم ماجرا مشکوک و آبرویم در خطر است به پلیس شکایت کردم و خیلی زود پشت پرده ماجرا رو شد. بعد از دستگیری فرد حقه باز معلوم شد که اصلاً شخص ناشناسی در کار نبوده و خود او به گرفتن عکس از من اقدام کرده است تا از این طریق مرا آزار روحی بدهد. پسر خطاکار اعتراف کرد که به خاطر اختلافات خانوادگی قصد داشته مدتی مرا با ادعای دروغین درباره انتشار عکس هایم از سوی یک فرد ناشناس آزار روحی بدهد که با پیگیری من، خودش گرفتار و حقه کثیف اش برملا شد.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد