کنسرت مختلط در عراق بعد از پایان داعش!

کنسرت مختلط در بغداد بعد از پایان داعش + عکس


تاریخ :سه شنبه,۲۹ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1401


غرش موتورهای سنگین و ماشین های غول پیکر و همچنین کنسرتی با آهنگهای غربی این روزها در بغداد پایتخت عراق طنین انداز شده و جای خود را به انفجارهای تروریستی و انتحاری داده است.

به گزارش فرانگر حدود دو سال پس از اعلام پیروزی ارتش عراق بر گروه تروریستی داعش قلب بغداد صحنه شور و شادی جوانانی با تیپ های مختلف و دست های خالکوبی شده است.

کنسرت مختلط

برای نخستین بار در بغداد کنسرت موسیقی غربی در حال برگزاری است. یکی از عوامل برگزاری این رویداد گفته است ما این فستیوال را برگزار کردیم تا همه بدانند که عراق این نوع فرهنگ را دارد و مردمی دارد که عاشق موسیقی هستند.

کنسرت مختلط

مصطفی اسامه ۲۱ ساله که در این کنسرت شرکت کرده نیز گفت: ما تاکنون شاهد برگزاری این نوع کنسرت ها از تلویزیون بودیم. من نمی توانم احساسات خود را از دیدن چنین چیزی در عراق توصیف کنم.

کنسرت مختلط

اگرچه اکثر شرکت کنندگان در این رویداد پسران عراقی بودند اما تعدادی از دختران نیز در جمع آنان دیده می شدند. یک دختر عراقی نیز گفت: همه جوانان اینجا خوشحال هستند امیدوارم تعداد بیشتری از این وقایع در عراق اتفاق بیفتند.


منبع:فرانگر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد