گزارش تکاندهنده پلیس ورامین از اقدام پلید با دختر 14 ساله در محل کار پدرش

اقدام پلید با دختر 14 ساله در محل کار پدرش / گزارش تکاندهنده پلیس ورامین


تاریخ :چهارشنبه,۱۰ مهر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :408


حوادث رکنا: مرد جوان در گاوداری دایی اش به دختر نوجوان او رحم نکرد و به دام وسوسه شیطانی افتاد.

اقدام پلید با دختر 14 ساله در محل کار پدرش / گزارش تکاندهنده پلیس ورامین

به گزارش رکنا، این مرد شوم دیروز در دادگاه ادعای عجیبی را پیش روی تیم پلیسی قرار داد.

اواخر سال ۹۷ یک دختر ۱۴ ساله به نام مینا همراه مادرش به پلیس آگاهی ورامین رفت و از مردی که وی را آزار داده بود، شکایت کرد.

این دختر که حال مساعدی نداشت در تشریح جزئیات ماجرا گفت: پدرم در یک گاوداری کار می کند و من و مادرم هم در همان جا ساکن هستیم .دیروز برادرزاده صاحب گاوداری به نام ایمان که گاهی اوقات به آن جا می آمد مرا به تنهایی در گاوداری دید. او که حال طبیعی نداشت و به نظرم مشروب خورده بود به سمتم حمله کرد و بدون توجه به التماس هایم وحشیانه مرا آزار داد.

با شکایت دختر نوجوان، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان در گزارشی اعلام کردند که این دختر تحت آزار قرار گرفته است.

به این ترتیب ایمان ۳۴ ساله ردیابی و بازداشت شد اما جرم سیاهش را گردن نگرفت .

در دادگاه

وی دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی تولیت و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه دختر نوجوان در حالی که اشک می ریخت برای متهم اشد مجازات خواست . وی گفت: پدر و مادرم در گاوداری دایی متهم کار می کردند . من چند بار او را در آن جا دیده بودم و حتی می دانستم همسرش باردار است. او آن روز حال طبیعی نداشت و به سمتم حمله ور شد و بدون توجه به التماس هایم چنین بلایی سرم آورد و زندگی ام را سیاه کرد.

پدر وی نیز به قضات گفت: وقتی دخترم به خانه برگشت حال وخیمی داشت. ما او را به بیمارستان رساندیم و آن جا بود که متوجه ماجرا شدیم. من برای ایمان حکم اعدام می خواهم.

وقتی ایمان در جایگاه ویژه ایستاد جرمش را گردن نگرفت. وی گفت: قبول دارم آن روز مشروب خورده بودم اما حالم خوب بود .من برای سرکشی به گاوداری به آن جا رفته بودم که با مینا روبه رو شدم .چون همسرم در خانه نبود، او را به خانه مان آوردم اما وقتی مینا به خانه مان آمد متوجه شدم حالش خوب نیست. او پس از چند دقیقه به گاوداری برگشت و نمی دانم چرا چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است. من او را آزار نداده ام و نمی دانم چه کسی چنین بلایی سرش آورده است.

بنابه این گزارش، در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد