گنده لات تهران بالای سر زن تنها بود که پلیس سر رسید !


تاریخ :جمعه,۱۲ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2057


سرهنگ حسین شمسایی اظهار کرد: وقوع یک فقره درگیری و ایجاد رعب و وحشت در محل و همچنین تخریب تیر برق و سطل زباله توسط افراد خلافکار به کلانتری ۱۶۱ ابوذر اعلام که بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.


رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر بیان داشت: با حضور ماموران در آدرس اعلامی، بلافاصله یکی از افراد درگیر دستگیر و نفر دوم توانست از محل فرار کند.

وی گفت: بلافاصله طرح مهار و دستگیری فرد متواری، در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند متهم  را در حال زورگیری از خانمی در همان حوالی مشاهده کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دوم با رویت ماموران مجدداً از محل گریخت، تصریح کرد: پس از مدتی تعیب و گریز متهم دوم نیزدستگیر و به کلانتری محل منتقل شد.

سرهنگ شمسایی افزود: درگیری صورت گرفته با توجه به مقاومت مالباخته از سرقت خودرواش بوده که زمانی که سارق با مقاومت مالباخته مواجه می شود، با وی درگیر و تجهیزات شهری را تخریب می کند و پس از متواری شدن از محل درگیری، مرتکب جرم دوم زورگیری می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تحقیقات در خصوص جرئیات پرونده ادامه دارد.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
پیام تسلیمی
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵:۲۹
من فقط شیفته شخصیت این بابا شدم... یعنی رفته دزدی ماشین، مامور اومده به سختی در رفته رفیقشم دستگیر شده ... بعد تو راه فرار گفته حالا یه زورگیریم کنم دست گرمی تا ببینیم چی پیش میاد


  پاسخ
  avator
  ملورین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۲:۳۵
  چه وحشتناک


   star مقالات جدید

   • مقالات
   • دکتر
   • بیمارستان
   • دارو
   مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
   هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد