یک زن برای دامادش بچه زائید + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۲۱ فروردین ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1720


رکنا: زن 55 ساله به خاطر بچه دار نشدن دخترش با تلاش پزشکان برای دامادش بچه زائید.

مادر بزرگ

به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی در یکی از برنامه های تلویزیونی شهر ولز انگلستان از بارداری یک زن از دامادش گزارشی پخش شد که تعجب همه را برانگیخت.

ایما مایلز 55 ساله زمانی که متوجه شد دختر 31 ساله اش از بدو تولد بدون رحم به دنیا آمده و توانایی باردار شدن را ندارد دست به اقدامی عجیب شد.

به گفته ترسی اسمیت دختر این زن، زن و شوهر جوان 53 بار اقدام به بارداری کردند و هربار موفقیت آمیز نبوده که پس از معاینات پزشکی متوجه شدند زن جوان بدون رحم به دنیا آمده و توانایی بارداری را نیز ندارد.

ایما پس ازاین که متوجه دغدغه بین دختر و دامادش شد تصمیم گرفت با لقاح مصنوعی ( IVF ) برای دخترش فرزندی به دنیا بیاورد.

در ابتدا این پیشنهاد او طرفداری نداشت و دختر و دامادش این تصمیم او را نپذیرفتند اما وقتی فهمیدند که هیچ وقت نمی توانند خانواده شان را سه نفره کنند این پیشنهاد را پذیرفتند.

گفتنی است که مادربزرگ جوان دوران بارداری عالی را پشت سر گذاشته و از این که بار دیگر از دامادش باردار شود و برای آن ها فرزند به دنیا بیاورد کاملا راضی و خشنود است چرا که مجری تلویزیون زمانی که از او در این باره سوال پرسید او کاملا با لبخند و رضایت گفت: با کمال میل دوباره باردار می شوم .

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نوزاد متولد شده دختری کاملا سالم است که این برای پرستاران و پزشکان کاملا تعجب برانگیز بود چرا که سن بالا ایما موجب شد تا آن ها فکر کنند که وی قادر به نگهداری کودک در رحمش نیست.

پس از انتشار این مصاحبه در فضای مجازی کاربران زیادی انتقاد کردند که بعضی ها معتقدند که این داستان کاملا زیبا و جذاب بوده چرا که هیچ مادری این فداکاری را برای فرزندش انجام نمی دهد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد