ترامپ : همه این تصاویر دروغ است ! + عکس ها


تاریخ :شنبه,۱۳ مرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1503


به نقل از پولیتیکو، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در پنسیلوانیا به ملاقات اخیر خود با ملکه الیزابت انگلیس اشاره کرده و مدعی شد که برخلاف آنچه رسانه های جعلی منتشر کرده اند، در نخستین سفر رسمی او به لندن، ملکه او را منتظر گذاشته است.

وی در این خصوص گفت: در واقع من ۱۵ دقیقه زودتر برای ملاقات با ملکه «فوق العاده» رسیدم، اما رسانه های «جعلی و منزجرکننده» اعلام کردند که من ملکه را منتظر گذاشته ام!

ترامپ در این سخنرانی گفت: «من فرود آمدم و با نگهبان های ملکه منتظر بودم. من منتظر ایستاده بودم و ۱۵ دقیقه زودتر رسیدم. من به همراه همسرم منتظر بودم و گفتم اشکالی ندارد. این برای ملکه است. می توانیم منتظر بمانیم.»

سفر ترامپ به انگلیس جنجال زیادی در مطبوعات و رسانه ها به پا کرد و او به خاطر ۳ سنت شکنی مهم به سوژه رسانه ها تبدیل شد. از جمله اینکه در اکثر خبرگزاری ها تصویری از ملکه ۹۲ ساله انگلیس در حالی که منتظر ترامپ ایستاده و به ساعتش نگاه می کند، منتشر شد. اما ترامپ پس از آنکه ملکه انگلیس را در دمای ۲۶ درجه سانتیگراد به مدت ۱۲ دقیقه معطل کرد، از تعظیم در مقابل ملکه هم اجتناب کرد و فقط با او دست داد. اما سومین سنت شکنی ترامپ در دیدار با ملکه این بود که زمانی که از او برای تماشای گارد سلطنتی انگلیس دعوت شد، ترامپ جلوتر از ملکه قدم بر می داشت. بر اساس قوانین انگلیس، هیچ کس نباید به ملکه پشت کند و یا جلوتر از او راه برود.

ترامپ: ملکه انگلیس مرا ۱۵ دقیقه منتظر گذاشت، نه من!

ترامپ به منظور حمایت از یک نامزد جمهوری خواه در سنای آمریکا در پنسیلوانیا به سخنرانی پرداخت؛ اما باز هم دست از انتقاد از رسانه های آمریکا برنداشت و همچنان آنها را جعلی خواند.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد