پسر عرب در حمام بود که رقیه و زینب سراغش رفتند!


تاریخ :چهارشنبه,۳۰ خرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1892


حوادث رکنا: پسر عرب زبان که در مشهد خانه ای اجاره کرده بود وقتی به حمام رفت تصور نمی کرد 2 زن سراغش بروند.

غروب شنبه 28 خرداد ماه  یک پسر عرب نزد پلیس مشهد رفت و با کمک یک مأمور که مسلط به زبان عربی بود پرده از یک دسیسه زنانه برداشت.

او درحالیکه آشفته بود گفت : برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد آمده و در اطراف حرم می خواستم سوئیتی اجاره کنم که دو مرد موتورسوار با پیشنهاد قیمت پایین من را اغفال کردند.

جوان عرب ادامه داد: سوار موتورشان شدم آنها من را به محله ای دورتر که بعد فهمیدم خیابان طبرسی شمالی است بردند وارد یک خانه سه طبقه شدیم خیلی خسته بودم داخل حمام رفتم هنوز لباسی به تن نداشتم که ناگهان 2 زن جوان با چند مرد دیگر به سراغم آمدند و من را به باد کتک گرفتند.

این مسافر عرب زبان افزود: کلی التماس کردم تا کتک نخورم تا اینکه یکی از زنان  که عربی بلد بود از من خواست تا همه پول‌ها حتی مدارک هویتی ام را به او بدهم. چاره‌ای نداشتم هرچه دلار و پول عراقی داشتم به آنها دادم و آنها من را از خانه بیرون انداختند وقتی دیدم دار و ندارم را از دست داده ام از مردم خواستم من را نزد پلیس بیارند»

با مخابره این پرونده به قاضی دادسرای مشهد دستور ویژه ای صادر شد و خیلی زود ماموران خود را به در خانه زورگیران رساندند و در همان گام نخست زنی 24 ساله به نام رقیه را دستگیر کردند.

رفیه دربازجویی ها گفت :  چند سالی است از خانه فرار کرده ام و هیچ اطلاعی از ماجرای زورگیری ندارم.

اما تلفن همراه رقیه  نشان داد که او هنگام کتک‌ خوردن پسر عرب زبان در آنجا حضور داشته و از این صحنه ها عکس هم گرفته است.

همین عکس ها کافی بود تا  چهره  زن و مرد جوان دیگری به دست آمده و آنها شناسایی شوند.

مأموران خیلی زود  دومین زن به نام زینب را دستگیر کردند و عجیب اینکه مشخص شد او اهل ایران نبوده و رییس باند زورگیران است.

با راهنمایی های این دو زن  پلیس توانست مرد ۴٠ساله ای را به دام اندازند  که زندانی قدیمی بوده و بعد از آزادی تحت دستور زن خارجی دست به زورگیری از مسافران خارجی می زدند..


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد