ضرب و شتم وحشتناک معلم توسط والدین دانش آموز/ در خوزستان رخ داد+ عکس


تاریخ :جمعه,۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1481


رکنا: والدین یک دانش آموز در خوزستان در یک اقدام عجیب وی را ضرب و شتم کردند. این حادثه در مدرسه ای در روستای دهکده از توابع حمیدیه اتفاق افتاده و علت هنوز مشخص نیست.

ضرب و شتم وحشتناک معلم توسط والدین دانش آموز/ در خوزستان رخ داد+ عکس

به گزارش گروه حوادث  رکنا، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «به دنبال حادثه ضرب و شتم یک معلم در استان خوزستان، وزیر آموزش و پرورش به معاون حقوقی و امور مجلس ماموریت داد تا این حادثه را به شکل ویژه پیگیری کرده و اقدامات لازم جهت احقاق حقوق این همکار فرهنگی و برخورد قاطع قانونی با ضارب وی را انجام دهد.

همچنین آموزش و پرورش در کلیه مراحل فرایند درمان تا بهبودی کامل در کنار این معلم خواهد بود.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷، در پی تاخیر یکی از دانش‌آموزان روستای دهکده حمیدیه، آقای جرفی همکار عزیز فرهنگی وی را به دفتر مدرسه راهنمایی می‌کند که پس از تماس وی با اولیای خود، پدر دانش‌آموز بدون هماهنگی و اطلاع اولیای مدرسه به کلاس درس معلم مراجعه کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

پیرو این اتفاق، واحدهای حقوقی، حراست و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان با تنظیم شکواییه، پیگیری‌های لازم را با مراجع قضایی و انتظامی انجام داده‌اند.

بنا بر آخرین گزارش‌ها ضارب متواری شده و با همکاری مراجع قضایی روند دستگیری وی در جریان است. وزارت آموزش و پرورش تا روشن شدن کامل ابعاد این بی‌حرمتی به معلم خوزستانی موضوع را پیگیری و گزارش‌های تکمیلی را منتشر می‌کند.

معلم مضروب دانشجوی پزشکی دانشگاه جندی شاهپور اهواز است.»


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد