آزار وحشیانه 2 زن جوان توسط 5 جوان شیطان صفت در جنگل شمال


تاریخ :جمعه,۳ آذر ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1886


رکنا: 2 زن گردشگر در برابر چشمان شوهرانشان در جنگل های شمالی کشور توسط 5 جوان مورد آزار جنسی وحشتناک قرار گرفتند. 3 تن از این 5 جوان متجاوز سال گذشته اعدام شدند.

 

به گزرش گروه حوادث رکنا، تابستان سال 1392 سه مرد و دو زن گردشگر برای تفریح به جنگل‌های منطقه زرین گل علی آباد کتول در استان گلستان رفته بودند که ناگهان 5 پسر جوان سد راهشان شدند. گردشگران که متوجه نقشه شیطانی پسران جوان شده بودند، سعی کردند مانع از آسیب رسیدن به زن ها شوند اما ناگهان از سوی مهاجمان هدف حمله قرار گرفتند. پسران که 18 تا 21 ساله بودند با تبر و چوب به جان گردشگران افتاده و آنان را از پا انداختند. بعد هم بدون توجه به التماس‌های زنان، آنان را مورد تجاوز وحشیانه قرار دادند. پس ازاعلام شکایت زنان ومردان، بلافاصله عملیات ویژه پلیس برای شناسایی و دستگیری تبهکاران آغازشد.
پلیس با توجه به اطلاعاتی که درباره مشخصات ظاهری جوانان مهاجم در اختیارشان قرار گرفته بود تجسس‌های گسترده‌ای را برای ردیابی آنان آغاز کرد. تا اینکه سه نفر ازآنها شناسایی و بازداشت شدند. با صدور قرار مجرمیت برای سه شیطان صفت، دادگاه کیفری استان نیزعاملان اصلی جنایت سیاه را محارب شناخته و برایشان حکم اعدام صادر کرد.
با اعتراض متهمان به رأی صادره، پرونده برای بررسی نهایی به دیوان عالی کشور ارسال شد که قضات دادگاه عالی نیزحکم صادره را تأیید کردند.
سرانجام سحرگاه روز چهارشنبه 27 مرداد سال 95 سه متجاوز به دار مجازات آویخته شدند. رمضان جمشیدی قادیکلایی - دادستان عمومی و انقلاب علی آباد کتول- نیز در این باره گفت: این زنان که یکی ازآنها ازاسترالیا به ایران آمده بود همراه سه نفر از مردان اعضای خانواده‌شان از شاهرود به جنگل ابر علی آباد کتول آمده بودند که 5 متجاوز پس از ضرب و شتم مردان خانواده با تبر و چوب، به نوامیس آنان تجاوز کردند. به گفته وی، حکم اعدام هر 5 مجرم پرونده صادر شد که پس از تأیید در شعبه چهارم دیوان عالی کشور، حکم سه نفری که در زندان گرگان بودند، اجرا شد. اما حکم اعدام دو نفر دیگر که فراری هستند، نیز صادر شده و تلاش‌های پلیس برای ردیابی آنان ادامه دارد که پس از دستگیری به طورقطع حکم اعدام آنها نیز اجرا خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: در برخورد با افرادی که به ناموس مردم تعدی کنند هیچ مماشات و رأفتی نخواهیم داشت


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد