نیم تنه سر زن جوانی که در شیخ بهایی رها شده بود، پیدا شد + عکس و جزئیات


تاریخ :پنجشنبه,۱۲ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :4385


رکنا: نیم تنه جسد یک زن ناشناس در قسمت بازیافت زباله های تهران پیدا شد.

نیم تنه سر  زن جوانی که در شیخ بهایی رها شده بود، پیدا شد + عکس و جزئیات
 
 

به گزارش گروه جنایی رکنا، این پرونده که با اعلام خبر پیدا شدن دو سر بریده شده زن و مرد در نزدیکی ساختما های ( آ، اس ، پ ) به ماموران کلانتری 125 یوسف آباد مخابره شد و خیلی زود تیم های پلیسی برای بررسی ها پلیسی پای در محل گذاشتند.
با صحت این جنایت  تیمی از ماموران اداره 10 پلیس  آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر برای کاوش های پلیسی در محل پیدا شدن دو سر بریده شده حاضر شدند.
بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که عاملان جنایت پس از قتل  و بریدن سر زن و مرد اقدام به سوزاندان 2 سر بریده شده در کنار خیابان شیخ بهایی که محلی خاکی و اطراف آن حصار کشیده شده است، کرده اند.
بررسی ها پلیسی  در صحنه جرم  ادامه داشت و بازپرس منافی آذر پس از تحقیقات در محل دستور داد تا سرهای بریده شده به پزشکی قانونی منتقل شود.
تحقیقات جنایی در خصوص این پرونده ادامه داشت تا اینکه صبح امروز نیم تنه بالای جسد یک زن در قسمت بازیافت زباله ها پیدا شد. این جسد برای شناسایی و اقدامات تشخیص هویت به پزشکی قانونی برده شد.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای شناسایی هویت قربانیان این جنایت و دستگیری عاملان آن در دستور کار ماموران پلیس اگاهی تهران قرار دارد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد