اعتراف آتش زدن رقیب عشقی درنارمک/میناباکامران بهم زده بودکه .+عکس


تاریخ :شنبه,۱۳ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2739


رکنا: پسر جوان برای یک انتقام گیری قصد آتش سوزی موتورسیکلت داشت اما یک سناریوی مرگبار رقم خورد و 2 جوان در آتش سوختند.

اعتراف به آتش زدن رقیب عشقی در نارمک / مینا با کامران بهم زده بود که ... +عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، عقربه ها ساعت 2:45 دقیقه پنجمین روز خرداد ماه سال جاری را نشان می داد که آتش سوزی بزرگی در یک خانه قدیمی در خیابان دماوند نرسیده به چهارراه سبلان امدادگران و آتش نشانان را به محل کشاند.

خیلی زود آتش نشانان موفق به خاموش کردن آتش شدند و زمانیکه برای بررسی های بیشتر وارد ساختمان شدند ابتدا در راه پله های طبقه اول با جسد پسر جوان و در ادامه در طبقه دوم با جسد یک جوان دیگر روبرو شدند.
همین کافی بود تا ماموران کلانتری 127 نارمک سناریوی آتش سوزی مرگبار به بازپرس کشیک قتل Murder مخابره کنند که در این مرحله دستور انتقال جسد سوخته 2 جوان به پزشکی قانونی صادر شد.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس Police آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و در گام نخست مشخص شد همزمان با سناریوی آتش سوزی پسر و دختر جوان زمان از خانه قدیمی خارج شده اند.
در این مرحله مینا و یاسر از سوی ماموران هدف بازجویی قرار گرفتند و یاسر که برادر یکی از قربانیان این آتش سوزی مرگبار است گفت: چندی قبل با مینا آشنا شدم و پس از مدتی پی بردم که دختر جوان قبل از دوستی با من با پسر جوانی به نام کامران دوست بوده است.

قتل در خیابان دماوند
وی افزود: من و کامران با هم اختلاف داشتیم و یکبار در درگیری که با هم داشتیم با قمه ضربه ای به دستش زدم و از آن زمان او نسبت به من کینه دارد.
پسر جوان گفت: شب حادثه Incident با مینا در طبقه اول ساختمان بودیم و برادرم و دوستش در طبقه دوم ساختمان بودند که ناگهان متوجه شعله های آتش شدیم که با سرعت من و مینا از ساختمان خارج شدیم اما برادر و دوستش در طبقه دوم ساختمان گرفتار شدند.
در این مرحله ماموران با توجه به کینه ای که کامران داشت با فرضیه آتش سوزی عمدی برای انتقام گیری دستگیری این جوان در دستور کار ماموران قرار گرفت که کامران در این مرحله از سوی کارآگاهان دستگیر شد و ابتدا خود را در ماجرای آتش سوزی بی گناه می دانست اما وقتی در برابر قاضی Judgeنقدی نژاد در دادسرای امور جنایی قرار گرفت لب به سخن باز کرد.
کامران در اعترافاتش به بازپرس ویژه قتل گفت: من و یاسر با هم اختلاف داشتیم اما هیچ وقت تصمیم به آتش زدن خانه او نگرفتم تا اینکه یک شب همراه دوستانم سرگرم قلیان کشیدن بودیم که بحث کامران پیش آمد.
وی افزود: دوستام وقتی ماجرای یاسر را شنیدند تصمیم به آتش زدن خانه یاسر گرفتند و که من با آنها همراه نشدم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.

قتل در خیابان دماوند
کامران در این مرحله سعی داشت با داستانسرایی خود را در ماجرای آتش سوزی مرگبار بی گناه معرفی کند ولی وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد لب به سخن باز کرد.
کامران صبح امروز برای افشاگری پیش روی بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت و گفت: ساعت 11 شب 4 خرداد ماه با آرش و سهیل در جلوی خانه ایستاده بودیم که یاسر و یکی از دوستانش با موتور به سراغ ما آمدند و بین ما درگیری صورت گرفت.
وی افزود: یاسر ابتدا به صورتم گاز اشک آور زد و در ادامه با قمه ضربه ای به دستم زد و سپس یاسر با قمه ضربه ای به دوستم آرش زد و به سرعت پا به فرار Escape گذاشت و ما با پلیس تماس گرفتیم.
کامران ادامه داد: وقتی با پلیس به در خانه یاسر رفتیم آنها در آنجا نبودند دوباره به سمت خانه بازگشتیم و با دوستانم تصمیم گرفتیم برای انتقام گیری موتور سیکلت یاسر را آتش بزنیم.
نخستین ساعت بامدادی 5 خرداد بود که ابتدا شیلنگ بنزین، یک شیشه سس و پارچه ای به عنوان فیتیله تهیه کردیم سپس سهیل شیشه را با بنزین موتورش پر کرد و هر 3 سوار بر موتور به سمت خانه یاسر سرفتیم.
وقتی به جلوی در خانه یاسر رسیدیم ابتدا فیتیله را آتش زدیم و سپس شیشه بنزین را از حیاط داخل موتور یاسر انداختم و پس از آتش گرفتن موتور به سرعت پا به فرار گذاشتیم.
کامران گفت: من با برادر یاسر اختلافی نداشتم و فکر نمی کردیم آنها داخل خانه باشند و فقط تصمیم داشتیم موتور را به آتش بکشیم.
وی ادامه داد: قبل از آتش افروزی مواد مخدر Drugs مصرف کرده بودیم و مشروب خورده بودیم ولی هوشیار بودیم که می خواهیم دست به چه کاری بزنیم اما فکر نمی کردیم کارمان به اینجا کشیده شود.
بنا به این گزارش، کامران برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس نقدی نژاد در اختیار ماموران اداره 10 پلیس اگاهی تهران قرار دارد.

 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد