مرگ سرباز وظیفه با شلیک گلوله در بیمارستان بقیه الله تهران


تاریخ :دوشنبه,۲۰ آذر ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2619


رکنا: سرباز وظیفه‌ای که در استان سمنان با اصابت گلوله زخمی شده بود در بیمارستان بقیه الله تهران فوت کرد.ساعت 9:52 صبح روز یک‌شنبه نوزدهم آذرماه امسال کارکنان بیمارستان بقیه الله تهران مرگ مشکوک پسر جوانی را به مأموران پلیس خبر دادند. با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 145 ونک برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند. مأموران پلیس در بیمارستان با جسد پسر 19‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که با اصابت گلوله زخمی ‌وکشته شده بود. لحظاتی بعد بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان به تحقیق پرداختند. نخستین بررسی‌ها نشان داد پسر فوت شده سرباز وظیفه است که در سازمان صدا و سیمای استان سمنان خدمت می‌کرده است. همچنین مشخص شد وی بر اثر حادثه با اصابت گلوله‌ای زخمی و برای درمان به تهران منتقل شده است، اما به دلیل شدت جراحات فوت می‌کند. همزمان جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این حادثه آغاز شد. ساعت 9:52 صبح روز یک‌شنبه نوزدهم آذرماه امسال کارکنان بیمارستان بقیه الله تهران مرگ مشکوک پسر جوانی را به مأموران پلیس خبر دادند. با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 145 ونک برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند. مأموران پلیس در بیمارستان با جسد پسر 19‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که با اصابت گلوله زخمی ‌وکشته شده بود. لحظاتی بعد بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان به تحقیق پرداختند. نخستین بررسی‌ها نشان داد پسر فوت شده سرباز وظیفه است که در سازمان صدا و سیمای استان سمنان خدمت می‌کرده است. همچنین مشخص شد وی بر اثر حادثه با اصابت گلوله‌ای زخمی و برای درمان به تهران منتقل شده است، اما به دلیل شدت جراحات فوت می‌کند. همزمان جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این حادثه آغاز شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

ساعت 9:52 صبح روز یک‌شنبه نوزدهم آذرماه امسال کارکنان بیمارستان بقیه الله تهران مرگ مشکوک پسر جوانی را به مأموران پلیس خبر دادند. با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 145 ونک برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند. مأموران پلیس در بیمارستان با جسد پسر 19‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که با اصابت گلوله زخمی ‌وکشته شده بود. لحظاتی بعد بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان به تحقیق پرداختند. نخستین بررسی‌ها نشان داد پسر فوت شده سرباز وظیفه است که در سازمان صدا و سیمای استان سمنان خدمت می‌کرده است. همچنین مشخص شد وی بر اثر حادثه با اصابت گلوله‌ای زخمی و برای درمان به تهران منتقل شده است، اما به دلیل شدت جراحات فوت می‌کند. همزمان جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این حادثه آغاز شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد