اقدام کثیف مدیر یک مدرسه در ساری با کارمند زن سابقش


تاریخ :سه شنبه,۲۱ آذر ۱۳۹۶
تعداد بازدید :3065


حوادث رکنا: مدیر مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان ساری به دلیل انتشار مطالب غیراخلاقی از کارمندش در فضای مجازی دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث  رکنا، سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس  فتای مازندران در این‌باره گفت: زنی ساکن شهرستان ساری در شکایتی اعلام کرد شخص ناشناسی در شبکه‌های اجتماعی مطالبی کذب و غیراخلاقی علیه او منتشر کرده است. ماموران پلیس فتای استان پس از بررسی‌های فنی، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم پس از مواجه شدن با شاکی و مشاهده مستندات فنی اعتراف کرد مدیر مدرسه‌ غیرانتفاعی دخترانه است که از شغلش اخراج شده است و با تصور این‌که شاکی که کارمند همین مدرسه بود در اخراج وی دخالت داشته، تصمیم به انتقام گرفته است.»

رئیس پلیس فتای مازندران ادامه داد: «این زن که متهم به انتشار مطالب کذب و غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی است، اعتراف کرد انتشار مطالب غیراخلاقی علیه کارمندش در شبکه‌های اجتماعی و درج شماره تلفن شاکی در زیر این مطالب به قصد انتقام و بی‌آبرو کردن وی در بین دوستان و خانواده بود. متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.»

سرهنگ محمدنژاد افزود: «مرتکبان این قبیل جرایم به حبس از ۹۱ روز تا ۲‌سال یا جزای نقدی از ۵‌میلیون ریال تا ۴۰‌میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم می‌شوند.»


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد