بلای شیطانی که جوان افغان سر نیلوفر 16 ساله در کوچه خلوت کنار متروی باقری آورد


تاریخ :یکشنبه,۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1039


رکنا: مرد افغان با تهدید چاقو دختر نوجوانی را هدف نیت شوم خود قرار داد.

 

پانزدهم مرداد ماه امسال، مرد میانسالی همراه دختر 16ساله‌اش به نام نیلوفر به اداره پلیس رفت و از مردی افغانی به اتهام تعرض شکایت کرد. دختر نوجوان گفت: روز گذشته در حال برگشت ازمنزل یکی از دوستانم بودم که از ایستگاه متروی شهید باقری پیاده شدم. وقتی وارد خیابان شدم پسر موتورسواری سد راهم شد و جلوی دهانم را گرفت. هرچقدر مقاومت کردم فایده‌ای نداشت. او با زور مرا در جوی آبی انداخت و... بعد از آن گوشی‌ همراهم را سرقت و فرار کرد. بعد از شکایت، تحقیقات در این زمینه آغاز شد و در حالی که تلاش مأموران برای یافتن پسر افغانی ادامه داشت، پدر نیلوفر با اداره پلیس تماس گرفت و گفت شخصی با همان مشخصات را در خیابان دیده است. احتمال می‌دهم خودش باشد.
او در ادامه گفت: ساعتی قبل با ماشین به محل کار می‌رفتم که پسرجوان موتورسواری را دیدم که بی‌هدف در حال پرسه‌زنی بود. او وقتی مزاحم خانم جوانی شد، مشکوک شدم و او را زیر نظر گرفتم. وقتی زن جوان از دست او فرار کرد، تعقیبش کردم و حدس زدم همان جوانی باشد که دخترم را آزار داده است. بعد از آن بود که به محل کارش رفت. با این اطلاعات و مشخصات مأموران به محل مورد نظر رفتند و پسر 19 ساله تبعه افغان را بازداشت و به پلیس‌آگاهی منتقل کردند. او ابتدا جرمش را انکار کرد، اما بعد از مواجهه با دختر جوان، بالاخره لب به اعتراف گشود و به اذیت و آزار آن دختر اعتراف کرد. صبح دیروز متهم برای تحقیقات بیشتر به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ فرستاده شد و بار دیگر به جرمش اقرارکرد. سپس قاضی پرونده به دلیل عدم ارسال جوابیه پزشکی قانونی دستور برای تحقیقات بیشتر را در این زمینه صادر کرد. پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات، به زودی روی میز هیئت قضایی قرار خواهد گرفت و متهم به زودی محاکمه خواهد شد

 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد