روسپی های چند میلیونی در سفره خانه جنجالی فرحزاد


تاریخ :چهارشنبه,۱۷ مرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2110


سایت ورزش سه دیروز در گزارشی به این نکته اشاره کرده که یکی از دلایل محرومیت محسن مسلمان و حسین کعبی می تواند ماجرای سفره خانه فرحزاد باشد. اتفاقی که اگر چه مربوط به ابتدای لیگ شانزدهم است اما در شرایطی که کمیته اخلاق از اظهار نظر درباره دلیل محرومیت کعبی و مسلمان خودداری کرده، ممکن است حکم صادر شده، بی ارتباط با این ماجرا نباشد.
 
گزارش ورزش سه باعث شد موضوع سفره خانه فرحزاد را دوباره مرور کنیم.
 
سایت تابناک ورزشی در گزارشی به تاریخ 31 مرداد 95 درباره این موضوع نوشته:
 
رستورانی در منطقه فرحزاد تهران پاتوق زنان خیابانی و بدکاره شده بود و بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند.
 
حالا یک منبع موثق می گوید: در اعترافات کارکنان این رستوران به نام سه ستاره فوتبال هم اشاره شده که به این محل رفت و آمد داشتند و حتی با برخی زنان بدکاره هم در ارتباط بودند. این فوتبالیست ها در ساعاتی از روز که محوطه رستوران خلوت بود، به این محیط مراجعه می کردند و یکی از آنها حتی متهم است به کمک به اسکان برخی روسپی های این پاتوق!
 
گویا پرونده همچنان باز است و به همین دلیل نمی توان اطلاعات دقیقی از تخلفات این فوتبالیست ها که نام شان در پرونده پاتوق زنان بدکاره قیمت بالا! آمده است، ارائه کرد. اگر جرم این بازیکنان اثبات شود، شانس ادامه حضورشان در فوتبال را از دست می دهند."
 
سایت رکنا هم در آن مقطع درباره این موضوع نوشت:" بازپرس پرونده با این اطلاعات افشا شده از زندگی زیرزمینی 3 فوتبالیست سرشناس دستور بازداشت آنها را صادر کرد و ماموران با عملیات ویژه ای توانستند هر سه  ورزشکار را دستگیر کنند.از جلسه بازجویی های این سه فوتبالیست اطلاعاتی در دسترس نیست آما بازپرس پس از سپرده شدن وثیقه سنگین میلیونی از سوی فوتبالیستها آنها را آزاد کرد تا پس از تکمیل پرونده در دادگاه محاکمه شوند." در آن زمان اسم های مخفف این فوتبالیستها منتشر شد و نام محسن مسلمان و پیام صادقیان به میان آمد که هر دو نفر شدیدا این موضوع را تکذیب کردند اما حالا دوباره نام محسن مسلمان به ماجرای رستوران منشوری فرحزاد گره خورده و او منتظر جلسه امروز کمیته اخلاق است تا بداند به چه دلیل محروم شده.

منبع:روزنو

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد