باردار شدن گیتای 15 ساله از مرد اسید پاش + عکس


تاریخ :پنجشنبه,۵ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1648


رکنا: زن جوان به خاطر فقر شدید و ناتوانی در تأمین زندگی خود و دو فرزند خردسالش با صورتی سوخته، از 25 سال قبل در کنار شوهر اسیدپاش خود زندگی می‌کند.

 

1

 

به گزارش رسانه‌های هند، «ایندرجیت ماهور» 60 ساله که الکل می‌نوشد، حدود 25 سال قبل در حالی که بشدت مست کرده بود، ظرف اسید را روی همسر جوان و دو دختر 3 ساله و 8 ماهه‌اش پاشید. از آنجا که این حمله هولناک نیمه شب اتفاق افتاد هر سه قربانی خواب بودند و آسیب زیادی دیدند.پس از این واقعه غم انگیز، دختر 8 ماهه از شدت سوختگی جان باخت و دختر 3 ساله با از دست دادن هر دو چشم و بخشی از صورتش به زندگی بازگشت. این در حالی بود که مادر دخترها نیز که از ناحیه صورت و بازو سوخته بود، تحت مراقبت‌های ویژه قرار داشت. با بهبود نسبی زن جوان، او از شوهرش شکایت کرد اما درپی بازداشت مرد اسیدپاش، این زن بدون سرپرست ماند و چون راهی برای گذران زندگی‌اش نداشت به ناچار شکایتش را پس گرفت تا با آزادی  شوهر اسیدپاش بتواند شکم خود و تنها فرزندش را که نابینا شده بود سیر کند.«گیتا» که در 15 سالگی هدف حمله شوهر قرار گرفته بود پس از آزادی همسرش بار دیگر باردار شد و دختر دیگری به دنیا آورد. او معتقد است با وجود همه شرایط سخت زندگی در کنار مرد دائم الخمر، از اینکه می‌تواند شکم خود و فرزندانش را سیر کند راضی است. دختر بزرگ این خانواده نیز که از 3 سالگی بینایی‌اش را از دست داده است می‌گوید پدرش را بخشیده و دوست دارد خانواده‌اش دور هم زندگی کنند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد