مهسا وقتی شوهرش به مسافرت رفت مرابا تهدید به خانه اش دعوت کردو ... +عکس


تاریخ :چهارشنبه,۲۴ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :3956


رکنا: زنی سالخورده وقتی فهمید قاتل دخترش، دختر خردسال دارد به خاطر او از متهم اعلام گذشت کرد.

 

مهسا وقتی شوهرش به مسافرت رفت مرا با تهدید به خانه اش دعوت کرد و ... +  عکس

به گزارش گروه حوادث  رکنا، هفدهم مهر‌ماه سال 92، مأموران پلیس تهران از قتل  زن جوانی در تهرانپارس باخبر و راهی محل شدند.
جسد متعلق به زن 33 ساله‌ای به نام مهسا بود که بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن کشته شده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مأموران با بررسی پرینت تماس‌های مقتول دریافتند، او با مردی 35 ساله به نام ناصر رابطه دارد که او را دستگیر کردند. متهم به قتل اعتراف کرد و گفت: یک روز مقتول را به عنوان مسافر سوار خودرو‌ام کردم. او در راه از بداخلاقی‌های همسرش گفت. دلم سوخت و شماره‌ام را به او دادم و همین موضوع باعث آشنایی ما شد. فقط از طریق پیامک ارتباط داشتیم تا اینکه تهدید کرد، اگر پول ندهم موضوع را به همسرم می‌گوید. چند بار مبلغی پول برایش واریز کردم تا اینکه روز حادثه، زنگ زد و گفت شوهرش به مسافرت  رفته و در خانه تنهاست. قبول نکردم به خانه‌‌اش بروم که دوباره تهدید کرد. از آنجائیکه همسرم باردار بود، ترسیدم  مقتول به او حرفی بزند به همین خاطر به اجبار به آنجا رفتم. ساعتی که گذشت او خوابید. با دیدن مقتول یاد اخاذی ‌و تهدیدهایش افتادم به همین دلیل شال گردن را برداشتم و او را خفه کردم.
با کامل شدن تحقیقات این پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم در اولین جلسه رسیدگی بعد از درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم به قصاص و شلاق  محکوم شد. این رأی در دیوان نقص و به همان شعبه ارجاع داده شد و روز گذشته روی میز هیئت قضایی به ریاست  قاضی قربان‌زاده قرار گرفت. بعد از اعلام رسمیت جلسه مادر مقتول در جایگاه قرار گرفت و گفت: متهم دختر خردسال دارد و من به خاطر او اعلام گذشت می‌کنم، اما مطالبه دیه هم دارم. در ادامه متهم با انکار ارتباط نامشروع با مقتول گفت: قتل را قبول دارم، اما ارتباطی با مقتول نداشتم.
روز حادثه  به خاطر تهدیدهایش به خانه‌اش رفتم و مرتکب قتل شدم. از کاری که کردم پشیمانم و طلب بخشش دارم. در ادامه هیئت قضایی بعد از شور متهم را با توجه به درخواست اولیای‌دم به 10 سال حبس و پرداخت دیه محکوم کرد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد