ارتباط کثیف پسر 16 ساله با نامادری اش در اسلامشهر - اخبار داغ


تاریخ : دوشنبه,۲۳ بهمن ۱۳۹۶ تعداد بازدید :1549

رکنا: پسر نوجوانی که با همدستی نامادری ­به خاطر ارثیه پدرش را به قتل رسانده بود، به قصاص محکوم شد.

 

به گزارش گروه حوادث رکنا، پنجم مردادماه سال 92، مأموران کلانتری اسلامشهر از مرگ مشکوک مرد میانسالی در صندوق عقب خودرویی در یکی از نمایندگی­ها باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به محمد 40 ساله­ای بود که بر اثر اصابت جسم سخت به سرش کشته شده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیقات از کارگران نمایندگی، مأموران پسر آن مرد را که در محل حضور داشت به عنوان مظنون بازداشت کردند. بیژن 17 ساله بااعتراف به جرمش و در خصوص قتل پدرش گفت: 7 ساله بودم که پدر و مادرم از هم جدا شدند و پدرم با بهاره ازدواج کرد.او بعد از ازدواج رابطه بین من و پدرم را خراب کرد. او معتاد به مصرف شیشه بود و پدرم از این موضوع اطلاعی نداشت. مدتی گذشت تا اینکه بهاره از من ‌خواست پدرم را به قتل برسانم تا با این کار با ارثیه پدریزندگی راحتی داشته باشیم. او برای این کار حتی پیشنهاد داد با هم رابطه داشته باشیم و مدام مرا وسوسه می­کرد.
متهم ادامه داد: او یکبار با پدرم درگیر شد و به خانه مادرش رفت. در نبود بهاره یاد وسوسه­هایش افتادم و تصمیم گرفتم نقشه قتل را اجرا کنم. ابتدا پدرم را همراه خواهر و برادر 4 ساله و 11 ساله مسموم کردم. بعد از آن با میله آهنی به سر پدرم ضربه زدم و او را کشتم. بعد از قتل جسد را داخل صندوق عقب گذاشتم تا آنرا جای خلوتی رهاکنم که ماشین خراب شد و مجبور شدم به تعمیرگاه بروم. در آنجا کارگر نمایندگی با باز کردن صندوق عقب متوجه ماجرا شد و دستگیر شدم.
بعد از اقرارهای متهم نامادری او نیز بازداشت شد اما جرمش را انکار کرد. مأموران در مراحل تحقیقات و بررسی­ها دریافتند هر دو متهم بعد از ارتباط نامشروع تصمیم به قتل گرفته­ بودند به همین دلیل بیژن به اتهام مباشرت در قتل و بهاره به اتهام معاونت در قتل روانه زندان شدند. هر دو متهم یکبار در شعبه  چهارم دادگاه کیفری محاکمه شدند و پرونده با توجه به سن متهم به پزشکی قانونی ارسال شد. روز گذشته هر دو متهم بار دیگر در آن شعبه حاضر شدند آن آن و بعد از آخرین دفاع، بنا به درخواست اولیای دم، با استناد به مدارک پزشکی قانونی که متهم – پسر مقتول - ماهیت جرم را در زمان ارتکاب درک کرده است به قصاص و بهاره به اتهام معاونت در قتل به 15 سال حبس و هر دو متهم به اتهام رابطه نامشروع هر کدام به 99 ضربه شلاق محکوم کرد


منبع: رکنا

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد