وقتی عکس بدون لباس مرد غریبه را در موبایل زنم دیدم، خشکم زد!


تاریخ :پنجشنبه,۱۰ اسفند ۱۳۹۶
تعداد بازدید :888


رکنا: مرد جوان در سناریویی سیاه اقدام به ارسال عکس و فیلم های برهنه از خودش برای زن شوهردار کرد اما این پلان های سیاه به دست مرد این زن رسید.

 

به گزارش رکنا، چندی پیش مردی با حضور در اداره پلیس Police فتای آبادان از سناریوی سیاهی پرده برداشت و زمانیکه ماموران حرفهای مرد جوان را شنیدند شوکه شدند.
این مرد به ماموران گفت: روز گذشته گوشی همسرم دست من بود و برنامه تلگرام Telegram را روی گوشی اش نصب کردم و هنوز لحظاتی نگذشته بود که ناگهان از سوی مردی برای زنم پیامکی در شبکه اجتماعی تلگرام آمد.
وی افزود: مرد آشنا که همکار همسرم در یکی از اداره ها دولتی است ابتدا نوشت که کار خوبی کردی که تلگرام نصب کردی و در ادامه چند عکس و فیلم از خودش به صورتی که برهنه بود فرستاد.
مرد جوان ادامه داد: صبح امروز به بهانه کارهای خانه مانع رفتن همسرم به سرکارش شدم و با فرصتی که به دست آوردم برای شکایت از مرد آشنا به پلیس مراجعه کردم.
بدین ترتیب تیم های پلیسی با دیدن فیلم و عکس های برهنه مرد جوان برای دستگیری وی وارد عمل شدند و خیلی زود ایمان 37 ساله در محل کارش دستگیر شد.
ایمان که راهی جز اعتراف نداشت گفت: مدتی از است که با زن جوان در ارتباط هستم و مدتی بود که قصد داشتم با نصب کردم برنامه تلگرام روی گوشی موبایلش بیشتر با او در تماس باشم که موفق نشدم تا اینکه روز گذشته دیدم وی برنامه تلگرام را روی گوشی اش نصب کرده است.
وی افزود: نمی دانستم گوشی موبایل دست همسرش است به همین خاطر عکس و فیلم هایم را برای او ارسال کردم.
بنا به این گزارش، زن جوان نیز در ادامه تحقیقات به ارتباط پنهانی با ایمان اعتراف کرد و پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است. 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد