زنم با مرد همسایه داخل باغ رفتند و ...


تاریخ :جمعه,۱۹ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2238


رکنا: مرد افغان به بهانه مسائل اخلاقی، همسرش را با ضربه میله آهنی به قتل رساند. اولیای دم در 9 سال گذشته حاضر به پرداخت تفاضل دیه نشده‌اند به همین دلیل متهم بلاتکلیف در زندان باقی مانده است.

اوایل اسفند 86، مرگ زنی افغان به دست شوهرش در یکی از باغ‌های اطراف تهران به پلیس Police اطلاع داده شد. مرد 35 ساله پس از چند روز دستگیر شد و با اعتراف به قتل Murder گفت: «از مدتی قبل به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. او با یکی از همسایه‌ها ارتباط داشت. آن مرد به باغ - محل زندگی مان - رفت و آمد داشت و یک بار هم او را در پراید چند پسر جوان دیدم. روز حادثه، همسرم را تا یکی از باغ‌های محله تعقیب و همان‌جا میله‌ای به سمتش پرتاب کردم که باعث مرگش شد.»

متهم به قصاص محکوم شد، اما اولیای دم از پرداخت تفاضل دیه خودداری کردند تا متهم 9 سال بلاتکلیف در زندان Prison باقی بماند. او سرانجام درخواست تعیین‌تکلیف خود را به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاد و صبح دیروز در این شعبه گفت: «من همیشه گفته‌ام قتلی مرتکب نشده‌ام. برادرهای مقتول دست به یکی کردند تا مرا قاتل The Murderer نشان دهند. از شما می‌خواهم شرایطم را مشخص کنید. من بیمار هستم و حتی نمی‌توانم ظرف غذایم را بشویم.» با حکم دادگاه، متهم می‌تواند با گذاشتن وثیقه میلیونی، از زندان آزاد شود


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد