من با اسدارتباط شوم داشتم و شوهرم باخواهر او!/دختر بچه راز قتل پدر رامی دانست


تاریخ :دوشنبه,۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1855


رکنا: دو مرد جوان که از سوی مرد شیطان صفتی برای قتل شوهر زن مورد علاقه اش، اجیر شده بودند، با فرار متهم اصلی پرونده، پای میز محاکمه نشستند.

 

به گزارش گروه جنایی رکنا،رسیدگی به این پرونده از 6 سال قبل و درپی کشف جسد مردی درشهرستان شهریار در دستور کار بازپرس جنایی و تیم تحقیق  قرار گرفت. تحقیقات مقدماتی نشان داد مقتول مردی افغان به نام «مهرشاد» است که همسر و یک دختر دارد. در حالی که هیچ سرنخی برای کشف رازجنایت  وجود نداشت دختر مقتول نزد پلیس  رفت و سرنخی طلایی به پلیس داد. دختر نوجوان گفت: «مادر من با مرد غریبه ای به نام «اسد» ارتباط دارد. من مطمئنم او قاتل The  پدرم است.»
با این اظهارات، بازپرس پرونده دستور بازداشت همسر مقتول و «اسد» را صادرکرد اما در حالی که این مظنون مرد متواری شده بود دو همدست جوانش بازداشت شدند. این دو مرد جوان در برابر بازپرس پرونده، همسر مقتول را طراح قتل  معرفی کردند. زن جوان نیز با پذیرفتن اتهامش گفت: من و  شوهرم با هم مشکل داشتیم و از اسد خوشم می آمد. اسد مشروب فروش بود و دو نوچه داشت که بازداشت شده اند. من ماجرای رابطه شوهرم با خواهر اسد را لو دادم و او هم که خشمگین شده بود با نوچه هایش سر وقت شوهرم رفت و با آچار فرانسه و چماق او را کشت.
با توجه به تکمیل تحقیقات و با وجود فرار  متهم اصلی، کیفرخواست پرونده پس از 6 سال صادر شد و دو متهم جوان صبح دیروز در شعبه دهم به ریاست قاضی  قربانزاده و مستشارش قاضی غفاری محاکمه شدند. قضات پس از شنیدن اظهارات متهمان وارد شور شدند تا حکم آنها را صادر کنند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد