معمای حضور لیلا 25 ساله در خودروی قائدی هنگام تصادف مرگبار و عکس


تاریخ :جمعه,۱۰ فروردین ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1945


حوادث رکنا: گزارش اولیه پلیس از صحنه تصادف قائدی نشان می دهد که خودروی واژگون شده 4 پسر و یک دختر به نام لیلا سرنشین داشته است. در صحنه تصادف خط ترمز 25 متری ثبت شده است و مامور حاضر در صحنه تصادف گزارش داده که به نظر می رسد راننده مهدی قائدی بوده است.

مهدی قائدی برای انجام کارهای دانشگاهی خودش به بوشهر رفته بود که در اتوبان امام علی بوشهر به همراه چهار سرنشین تصادف می کند که یک دختر هم بین آنها بوده که پس از مصدوم شدن، سرپایی مداوا می شود. اما مشخص نشده که وی چه کسی و علت حضورش در خودرو چیست.

این تصادف پنج مصدوم داشته که سه نفر از آنها که یکی دختر بوده سر پایی مداوا و یک نفر مرگ مغزی و خود قائدی در ای سی یو بستری می شود.

همچنین تصویری از برگه کروکی پلیس  درصحنه تصادف خبرساز مهدی قائدی منتشرشده است که درمیان اسامی سرنشینان نام یک دختر هم دیده می شود. گفته شده این بازیکن جوان استقلال  در آن ساعت شب در مسیر برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی جام بوشهر بود.

در ادامه و در کروکی پلیس راهنمایی و رانندگی که در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته است آمده است: تاریخ نهم بهمن ماه سال جاری یک فقره تصادف منجر به جرح در اتوبان امام علی به پلیس راهور گزارش شد که بلافاصله در محل حاضر شدیم.

در این گزارش آمده است که به ظاهر مهدی قائدی راننده خودروی ام وی ام در لحضه تصادف بوده است.

با وجود اینکه 25 متر خط ترمز در صحنه تصادف به جا مانده است و تحقیقات پلیس مشخص شد راننده ام وی ام به دلیل تخطی از سرعت و عدم توانایی کنترل خودرو به بلوار سمت راست اتوبان برخورد می کند و بعد از برخورد به یک درخت واژگون می شود که بر اثر واژگونی خودور سرنشینان خودرو به نام های لیلا  25 ساله ، احمدرضا شاکر 18 ساله، محمد امین 21 ساله و علی 22 ساله به بیمارستان تامین اجتماعی و خلیج فارس منتقل شدند.

ajtwq-crop-c0-5__0-5-700x714-75


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد