لیلا شب ها دیر به خانه می آمد و ... / اعتراض خونین تازه داماد به عروس آرایشگر


تاریخ :چهارشنبه,۴ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2042


رکنا: تازه دامادی که به خاطر اختلاف با همسرش بر سر شغل آرایشگری پدرزنش را کشته بود با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت و دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

لیلا شب ها دیر به خانه می آمد و ... / اعتراض خونین تازه داماد به عروس آرایشگر

به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از چهارم شهریورماه سال 95 به دنبال کشته شدن یک مرد 60 ساله به نام غلام مقابل در خانه شان در افسریه تهران در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. شواهد نشان می داد این مرد در جدال با دامادش مهران کشته شده است.

جنازه با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و مهران بازداشت شد. این تازه داماد به اختلاف های دنباله دار با همسرش به نام مهسا اعتراف کرد و گفت: همسرم از خانه مان قهر کرده و به خانه پدرش رفته بود. به همین خاطر مقابل در خانه پدرزنم رفتم تا با مهسا صحبت کنم و از او بخواهم سر زندگی اش برگردد اما یکباره پدرزنم سر رسید با من درگیر شدم. او حال عادی نداشت که مرا کتک زد و من هم برای دفاع از خودم چاقو کشیدم.

به دنبال اعتراف های مهران 37ساله برای وی کیفرخواست صادر شد ه بود که فرزندان قربانی اعلام گذشت کردند و مهران از قصاص رهایی یافت. به این ترتیب پرونده اش برای رسیدگی به جنبه عمومی جرم  به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور یک مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت: با توجه به رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم و طبق ماده 612 قانون  مجازات اسلامی برای مهران تقاضای کیفر دارم.

سپس متهم به دفاع پرداخت و گفت: همسرم آرایشگر بود و من مخالف شغل او بودم. سر همین موضوع با هم اختلاف داشتیم .بارها از او خواسته بودم دیروقت از آرایشگاه به خانه برنگردد اما گوشش بدهکار نبود. مهسا به شغل آرایشگری علاقمند بود و عصرها دیر به خانه بر می گشت. آخرین بار وقتی سر همین موضوع با هم درگیر شدیم همسرم قهر کرد و به خانه پدرش رفت.

روز قبل از حادثه  با همسرم تماس گرفتم و از او خواستم تا با هم صحبت کنیم .به همین خاطر ان شب مقابل در خانه پدرزنم رفت. مادر همسرم مقابل در ایستاده بود که از او خواستم لیلا را صدا کند. همان موقع بود که پدرزنم سر رسید. او مست بود و حال عادی نداشت که به محض روبه رو شدن با من فحاشی کرد. سعی کردم او را آرام کند اما به سمتم حمله کرد و مرا کتک زد.

چون سالها پیش پایم را جراحی کرده بودم و در پایم پلاتین قرار داشت روی زمین افتادم. نمی توانستم بلند شدم و از خودم دفاع کنم که چاقو کشیدم. می واقعا قصد کشتن  پدرزنم را نداشتم. نمی دانم چطور شد که چاقو به سینه پدرزنم فرو رفت و من از ترسم فرار  کردم و ساعتی بعد دستگیر شدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ادامه داد:خانواده همسرم اعلام گذشت کردند ومن هرگز لطف بزرگ انها را فراموش نمی کنم. من از این ماجرا پشیمانم و قصد دارم بعد از ازادی از زندان  گذشته را برایشان جبران کنم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد