مهرداد در خانه مجردی اش مرا در اختیار دوستانش قرار داد!


تاریخ :جمعه,۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد بازدید :3108


رکنا: احساس تنهایی و رفتارهای پدر و مادر باعث شد تا دختری در مشهد از خانه فرار کند و برای ادامه زندگیش تن به کارهای کثیفی دهد.

 

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، زمانی که ابتدایی بودم پدرم برای درس خواندن به من سخت می گرفت که حتی نمرات پایین مرا در پنجره ای که به کوچه راه داشت و در دید مردم بود می چسباند تا مرا تنبیه کند.

سال‌های زندگیم را با سختگیری های پدرم و مادرم گذراندم پدرم آنقدر بداخلاق و سخت گیر بود که من به خاطر ترس از پدرم در سن ۱۰ سالگی دچار لکنت زبان شدم.
در خانواده ای که من به دنیا آمدم و بزرگ شدم تنها کسی که مورد تحقیر و سرزنش بود من بودم یک برادر دارم و سه خواهر. مادرم همیشه هر اشتباهی که می کردم خواهر بزرگترم را مثال می زد مدام مرا با او و برادرم مقایسه می‌کرد او و برادرم فرزندان خوب خانواده بودند و من از نظر مادر و پدرم بلایی بودم که خدا برای آن ها نازل کرده بود.
روزها سپری می شد و من روز به روز تنهاتر می شدم هر روز احساس می‌کردم خانواده‌ام به خصوص مادرم آنقدر بین من و خواهر و برادرم تفاوت می‌گذارد که حتی چند بار تصمیم گرفتم از خانه فرار Escape کنم تا اینکه در مقطع دبیرستان با دختری آشنا شدم که در آن سن هر خلافی را مرتکب شده بود او به من خیلی محبت می کرد مدام در برابر دیگران از من دفاع می کرد من که سال ها تنهایی را تجربه کرده بودم با ورود مریم این تنهایی تمام شد.
از مریم خیلی خوشم آمده بود من هم رفتارم شده بود مثل مریم، می خواستم مثل او رفتار کنم تا دیگر کسی تحقیرم نکند.
مریم به من پیشنهاد داد تا سیگار بکشم و من سیگار کشیدم بعد قلیان کشیدم و تریاک. روزها به بهانه درس خواندن با مریم به بیرون می رفتیم و با چهره ای دیگه در خیابان ها دور می زدیم. به تمام مهمانی Party هایی که مریم می گفت من با تیپ و آرایشی که حتی الان به آن فکر می‌کنم از خودم متنفر می شوم می‌رفتم. در  یکی از این مهمانی ها با پسری به اسم مهرداد آشنا شدم او به من ابراز علاقه کرد و من به او وابسته شدم او شیشه می کشید و من هم پا به پای او مصرف می کردم پدرم متوجه تغییرات رفتاری من شد و متوجه شد من معتاد Addicted شدم مرا از خانه بیرون کرد و من هم تنها جایی که داشتم کنار مهرداد بود، مهرداد به من پیشنهاد داد که با افرادی که به خانه اش رفت و آمد دارند ارتباط برقرار کنم و من فقط به حرف های مهرداد گوش می دادم.
الان من دختری هستم که نه آبرویی دارم نه خانواده ای و نه امیدی برای زندگی

 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد