مادر شوهر وقتی وارد اتاق شد، مرد رمال و عروس نازایش را در وضعیت بدی دید + عکس


تاریخ :یکشنبه,۵ آذر ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1196


رکنا: راز جنایت‌های سیاه مرد رمال که پس از فریب زنان ساده لوح و به بهانه پیچیدن نسخه خوشبختی، ده‌ها زن و دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، سرانجام توسط یکی از مشتری‌هایش فاش شد.

مادر شوهر وقتی وارد اتاق شد، مرد رمال و عروس نازایش را در وضعیت بدی دید + عکس

این تبهکار پس از ضرب و شتم شدید تحویل پلیس شد.
به گزارش رسانه‌های پاکستان، راز تبهکاری‌های مرد رمال زمانی لو رفت که زنی نازا، همراه مادرشوهرش نزد وی رفته بود. اما مرد شیاد، مادرشوهر وی را به بهانه‌ای راهی خیابان کرد. او پس ازخوراندن نوشیدنی خواب آور به طعمه‌اش، درحال اجرای نقشه سیاهش بود که ناگهان مادرشوهر زن نگون بخت سررسید و متوجه ماجرا شد. بعد هم با داد و فریاد همسایه‌ها را خبرکرد و چندین زن خشمگین با اطلاع از موضوع به جانش افتادند و او را بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. دقایقی بعد هم پلیس سر رسید و مرد شیاد با سر و صورت خونین به بیمارستان انتقال یافت. رمال شیطان صفت پس از بهبود نسبی و دربازجویی‌ها اعتراف کرد که ده‌ها زن و دختر را پس ازخوراندن نوشیدنی خواب آور مورد تجاوز قرارداده است. درحال حاضرتحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دار


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد