دوست صمیمی ام با زنم ارتباط شیطانی داشت / وقتی فهمیدم خشکم زد و ...


تاریخ :سه شنبه,۱۰ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2305


رکنا: مردی که دوست صمیمی‌اش را به خاطر رابطه پنهانی‌ با همسرش به قتل رسانده‌بود، به زودی در دادگاه کیفری شماره یک استان تهران محاکمه می‌شود.

 

دوازدهم مهرماه سال 95، مأموران پلیس جسد مرد جوانی را در حاشیه یکی از خیابان‌های شهرری کشف کردند. شواهد نشان می‌داد، این مرد در محل دیگری کشته شده‌است و جسدش به حاشیه خیابان منتقل شده‌است. با انتقال جسد به پزشکی قانونی و تشخیص هویت مشخص شد، جسد متعلق به مرد 32 ساله‌ای به نام قربان از تبعه افغان است که بر اثر برخورد جسم سختی به سرش و انسداد مجاری تنفسی گردن فوت کرده‌است. بعد از آن بود که پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد. مأموران در اولین گام از تحقیقات با بررسی مکالمات تلفن همراه مقتول به زن 24 ساله‌ای به نام اکرم مظنون شدند. به این ترتیب زن جوان شناسایی و بازداشت شد. اکرم در بازجویی‌ها ابتدا جرمش را انکار کرد، اما در مراحل بعدی به قتل مرد جوان با همدستی شوهرش فواد 30‌ساله اعتراف کرد. به این ترتیب فواد دستگیر شد. او در بازجویی‌ها گفت: بعد از ازدواج اولم به خواستگاری اکرم رفتم و او زن دومم شد. مدتی گذشت تا اینکه تصمیم گرفتم برای کار به ایران بیایم و بعد از آن اکرم نیز به ایران آمد تا تنها نباشم، اما با هم اختلاف پیدا کردیم. قربان از دوستانم بود و با هم رفت و آمد داشتیم. آنجا بود که همسرم از مشکلاتی که با هم داشتیم برای مقتول تعریف کرد، اما متأسفانه برای حل مشکل از این موضوع سوءاستفاده کرد. متهم در ادامه گفت: وقتی از رابطه پنهانی‌اش با همسرم باخبر شدم و پیامک‌هایشان را دیدم، اکرم را تهدید کردم و خواستم حقیقت را بگوید. با شنیدن حرف‌های او بود که تصمیم گرفتم قربان را با کمک اکرم به قتل برسانم. 
او در خصوص قتل گفت: شب حادثه  قرار شد مقتول به بهانه کشیدن قلیان به خانه ما بیاید. هنگامی‌که از در وارد شد با آجر به سر او زدم و دست و پاهایش را بستم. در حالی‌که غیرقابل کنترل شده‌بودم، او را کشان‌کشان روی زمین کشیدم تا رها کنم اما ترسیدم مبادا زنده باشد به همین خاطر یک روسری برداشتم و دورگردنش پیچیدم و فشار دادم. سپس با کمک همسرم او را شبانه به یکی از خیابان‌های خلوت بردم و رها کردم. متهم در آخر گفت: مقتول دوست صمیمی‌ام بود و از او انتظار نداشتم خیانت کند. بعد از توضیحات متهم و بازسازی صحنه جرم کیفرخواست علیه هر دو متهم صادر شد و فواد به اتهام مشارکت در قتل و اکرم به اتهام معاونت در قتل روانه زندان  شدند. پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و هر دو متهم به زودی محاکمه خواهند شد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد