زنم آنقدر بد حجابی کرد تا جای که شرور محل دست از سرش بر نمی دارد!


تاریخ :سه شنبه,۱۵ خرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1653


حوادث رکنا: زن همسایه آدم درستی نبود. چند‌بار به همسرم تذکر دادم که با او رفت‌و‌آمد نکند، اما فایده‌ای نداشت. این رفاقت بی‌جا شرم و حیا را در شریک زندگی‌ام از بین برد. او از نظر نوع پوشش و حجابش به کلی عوض شد. ما سر این مسئله اختلاف جدی پیدا کردیم. اما به خاطر بچه‌ام و از طرفی چون خودم او را انتخاب کرده بودم، خون‌دل می‌خوردم و چیزی نمی‌گفتم. در مدت کوتاهی صدای پدر و مادرم و همچنین خانواده خودش در‌آمد.

 

آن‌ها هم از نوع آرایش و بدپوششی او ناراحت بودند. اما همسرم به‌حرف هیچ‌کس گوش‌نمی‌داد و راه خودش را می‌رفت. یک روز هم آمد و گفت در یک مغازه مشغول کار شده است. هر‌کاری کردم بتوانم به او بفهمانم که ما زن و شوهر هستیم و در‌قبال همدیگر تعهد و مسئولیت‌هایی داریم، فایده‌ای نداشت که نداشت. دعوای مفصلی کردیم. شناسنامه‌اش را برداشت و به خانه پدرش رفت. اما خانواده او هم که دل خوشی از رفتارو کردارش نداشتند بیرونش کردند و به خانه برگشت.

در این چند روز به مشاوره رفته بودم و سعی می‌کردم خیلی منطقی برخورد کنم. باز هم نتیجه‌ای نگرفتم. تا این که رفتار همسرم از یک هفته قبل تغییر کرد. از خانه بیرون نمی‌رفت و تلفن همراهش را هم خاموش کرده بود. فکر می‌کردم معتاد شده است اما حالا فهمیده‌ام یک فرد شرور که از اراذل و اوباش است مزاحمش شده و امانش را بریده است. با این فرد مزاحم جلوی خانه‌مان روبه‌رو شدم او مرا هم تهدید می‌کند و با بی‌شرمی و وقاحت می‌گوید بهتر است خودت را قاطی ماجرا نکنی. به کلانتری آمده‌ام تا از پلیس کمک بگیرم.

همسرم خیلی ترسیده است و می‌گوید مزاحم خیابانی او را تهدید‌های وحشتناکی کرده است.

این مسئله اگر چه اعصاب ما را به‌هم ریخته است اما برای همسرم تجربه خوبی بود تا معنی حجاب و حیا را بهتر درک کند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد