جنجال پارتی مختلط شبانه دختران و مردان در جده با یک کلیپ - اخبار داغ


تاریخ : جمعه,۱۰ دی ۱۳۹۵ تعداد بازدید :1000

روز نو : کلیپی در یوتیوب منتشر شد که پلیس جده را به واکنش واداشت و دولت سعودی را شوکه کرد. در این ویدئو گروهی از زنان و مردان در حال رقص و پابکوبی و نوشیدن مشروبات الکی در تراس یک ساختمان هستند. دو صحنه ای که در این فیلم نشان داده می شود خلاف مقررات جده است. پلیس عربستان، تعدادی از متهمان این پارتی را بازداشت کرده که تحت بازجویی قرار دارند. بر اساس گزارش رسانه های محلی، این محفل مختلط دولت جده را شوکه کرده است که این عیاشی با این همه فساد در یک محفل مختلط در جده برگزار شده است. در این مهمانی زنان به سبک غربی لباس بر تن کردند و با بطری های مشروبات الکی نزدیک بار دیده می شوند. در عربستان سعودی قوانین سختگیرانه ای بر جامعه حاکم است که استفاده از مشروبات الکی و حضور در محافل مختلط را ممنوع اعلام کرده است. پلیس جده با بسیج یک نیروی عملیاتی ویژه بعد از بررسی این ویدئو به تحقیق و بررسی پرداخته است. مظنون اصلی این پرونده اهل اردن است و در حینی که قصد فرار از جده را داشته دستگیر شده است. پس از آن یک زن لبنانی به همراه دوستان اش به عنوان مهمانان زن این پارتی دستگیر شدند. متهم اصلی این پرونده با مجازات سختی روبرو خواهد بود. بر خلاف برخی از کشورهای اسلامی، قوانین جده به همان اندازه ای که برای مسلمانان سخت گیرانه است برای غیر مسلمانان هم با همان سختگیری حکم صادر می شود. در نوامبر سال 2015 یک مرد 74 ساله بریتانیایی به اتهام نوشیدن مشروبات الکی با خدمتکارش به 350 ضربه شلاق و یک سال زندان محکوم شد.


منبع: http://roozno.com

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد